Critical+ 2.0

Dinafem
Ocena 

Critical+ 2.0 Feminised

Ilość Nasion
37,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Critical+ 2.0 to wzmocnioną wersja naszej Critical+, jest wynikiem połączenia Critical + z Critical+ o fenotypie bardzo odpornym na wilgoć. Rezultatem takiego procesu jest odmiana o wyraźnej dominacji Indica i wzmocnionych oryginalnych cechach. Rośliny wykazują lepszy aromat, większy plon oraz zwiększoną odporność na wilgoć i plagi. Bez wątpienia jej niezwykłe cechy zostały dobrze skonsolidowane w tej wersji. Ma wszystko! Co więcej, jej pochodzenie jest najlepszą gwarancją sukcesu.

Critical+ 2.0 może być uprawiana w regionach, w których wcześniej jej uprawa sprawiała problemy. Jest wspaniałą rośliną o wysokiej jakości, silną, łatwą o krótkim okresie kwitnienia. Wytwarzane przez nią topy są duże, ciężkie i grubo pokryte żywicą. Wspaniale nadaje się do użytku komercyjnego gdyż bezproblemowo i szybko można uzyskać obfite plony. W dodatku posiada cechy prawdziwej mistrzyni co niewątpliwie jest jej ogromnym atutem.

Critical+ 2.0 jest zdumiewającą rośliną, bardzo smukłą, o dużych i cienkich liściach jasnozielonego koloru. Wspaniale rozwija się w warunkach Indoor, przede wszystkim w metodzie SCROG, aczkolwiek wskazane jest kontrolowanie jej rozrostu. W warunkach Outdoor, znakomicie rośnie w łagodnym klimacie, a także w sprzyjającej atmosferze szklarniowej. Wskazane jest stosowanie filtrów anty zapachowych, gdyż jej aromat jest bardzo silny pod koniec okresu kwitnienia.

Critical+ 2.0 ma intensywny aromat i smak, ze świeżą nutą cytryny, sosny i przypraw. Jej działanie jest silne, umysłowe i długotrwałe, daje efekt stymulującego i euforycznego uderzenia. Jest idealna do spędzenia miłych chwil z przyjaciółmi.

Szczegóły produktu
2 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 70% / Sativa 30%
Rodzaj
Critical + x Critical +
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Critical+ 2.0

Critical+ 2.0

Critical+ 2.0 Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: