Night Queen®

Ocena 

Night Queen® Feminised

Ilość Nasion
43,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Po dziesięcioletniej nieobecności, Dutch Passion z przyjemnością ogłasza powrót Night Queen. Night Queen była klasykiem Dutch Passion z lat ‘80, jeszcze przed tym, jak Dutch Passion stała się zarejestrowaną firmą handlującą nasionami. Nasz katalog z 1987 r. opisuje Night Queen jako szerokolistną Afghani Indica, która swą popularność zyskała dzięki ciężkiemu efektowi. Odnowiliśmy Night Queen w 1997 r., ale sprzedaż jej spadła, gdy rolnicy zdecydowali się wypróbować nowe odmiany i hybrydy, wprowadzane w międzyczasie na rynek. Z tego powodu zdecydowaliśmy się, choć niechętnie, na usunięcie Night Queen z naszej kolekcji.

W międzyczasie pojawiło się jednak wiele próśb o przywrócenie Night Queen, co też właśnie czynimy. Naszym celem było ponowne stworzenie Indica, która spełniałaby światowe standard uzyskane przez naszego, wielokrotnie nagradzanego Mazar. Rezultatem jest typowa odmiana Indica, pokryta kryształem, wcześnie kwitnąca, łatwa w uprawie i odporna na insekty i grzyby. Nowa Night Queen przebacza błędy w uprawie i pozwala na łatwe uzyskiwanie sadzonek, idealna roślina matka. Jest mała i idealnie nadaje się do uprawy Indoor metodami SOG/SCROG. Nazwa odnosi się do koloru większości roślin, które są bardzo ciemno zielone, prawie czarne. Rośliny te są wyjątkowe: ciemne, piękne z ciężkimi oszronionymi topami – prawdziwe królowe. Wysokie poziomy THC i CBD spodobają się użytkownikom medycznym. Z pewnością spodobają się również bardzo obfite plony, ponad 500 gram/m² w dobrych warunkach.

Night Queen jest jedną z tych rzadkich prawdziwych roślin haszowych z bogatym dziedzictwem Afghani Indica, które produkują oszronione żywicą szczyty o ogromnej mocy. Night Queen dostarcza obfitych plonów o zapachu, którego oczekujecie od najwyższej jakości odmiany, z dodatkiem pikantnych smaków, którymi delektować się będą koneserzy. Główną cechą charakterystyczną Night Queen pozostaje jednak silne fizyczne działanie. Jest to druga szansa na uzyskanie najlepszej wersji klasyka z lat ’80, która jakością nie ustępuje odmianie Mazar.

Zwycięzca Spannabis Cup 2015 w kategorii Bio

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 95% / Sativa 5%
Rodzaj
Afghani
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Night Queen®

Night Queen®

Night Queen® Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: