Purple Afghan Kush

Dinafem
Ocena 

Purple Afghan Kush Feminised

Ilość Nasion
38,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Purple Afghan Kush od Dinafem Seeds to odmiana feminizowana z przewagą Indica, która narodziła się z połączenia Purple Kush oraz Pre'98 Bubba Kush. Purple Afghan Kush oferuje smakowitą owocową odmianę o właściwościach uspokajających oraz wyjątkowej jakości, co gwarantuje pełną satysfakcję. Co ciekawe wcale nie pachnie Kush'em a świeżo ściętym ananasem.

Jesteśmy dumni, że możemy w naszym katalogu zawrzeć tak doskonałą Indica, dzięki której osiągnęliśmy nowy cel. W związku z ich szczególnymi i swoistymi właściwościami smakowymi i aromatycznymi, którym, ponadto, towarzyszy intensywna moc odprężająca na poziomie fizycznym i umysłowym. Purple Afghan Kush jest odporna i delikatna. Rośnie z dużą szybkością i wytwarza z łatwością zwarte i gęste topy o delikatnym i owocowym zapachu. Jest niewielka, zwarta i bardzo rozgałęzionego. Ponadto, posiada bardzo obiecujące właściwości organoleptyczne, gdyż jest to odmiana o dużej urodzie z tonacjami purpurowymi i lawendowymi, które pojawiają się w czasie okresu kwitnienia.

Aromat i smak Purple Afghan Kush jest bardzo intensywny, owocowy z nutką ziemistego posmaku. Jej działanie jest całkowicie Indica i wytwarza miłe wrażenie, które przekłada się na długotrwały i głęboki stan odprężenia. Odmiana idelana dla tych co poszukują odpoczynku zarówno fizycznego jak i umysłowego. Pomaga również łagodzić napięcie mięśniowe na poziomie terapeutycznym.

Zwycięzca Spannabis 2015 w kategorii Indoor Bio

Zwycięzca Copa Mega Cata Internal MF 2015

Zwycięzca Expogrow 2015 w kategorii Indica

Zwycięzca Copa Cannazores 2016 w kategorii Indica

Zwycięzca Cannaris Cup 2017 w kategorii Outdoor

Szczegóły produktu

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
Purple Kush x Pre'98 Bubba Kush
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Purple Afghan Kush

Purple Afghan Kush

Purple Afghan Kush Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: