MR. Nice G13 x Hash Plant® - Regular

Sensi Seeds
Ocena 

MR. Nice G13 x Hash Plant® - Regular

Ilość Nasion
75,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Wśród miłośników cannabis krąży legenda, jakoby pierwszy pęd oryginalnej G13 został wyniesiony z rządowego ośrodka badawczego przez przedsiębiorczego, acz nieznanego z nazwiska pracownika. Wieść o tym wyczynie szybko rozniosła się wśród cywilnych amatorów i na początku stanowiła jedynie inspirującą historię. Jednak w miarę pojawiania się kolejnych sadzonek, roślin-matek, a w końcu całych plantacji pochodzących od tej legendarnej rośliny, ogrodnicy mogli już posmakować mocy tej potężnej odmiany a G13 błyskawicznie zyskała status żywej legendy.

Stworzenie nasion, które mogłyby zachować wszystkie zadziwiające właściwości G13 wymagało znalezienia naprawdę specjalnej rośliny męskiej jako dawcy pyłku. Zwycięzca stanowił owoc programu badawczego Sensi, w ramach którego otrzymano odmianę Hash Plant, a powstały z tego szlachetnego połączenia szczep nasienny G13xHP otrzymał status edycji specjalnej i zyskał doskonałą reputację w ciągu zaledwie kilku lat sprzedaży. W roku 1999 firma Sensi Seeds z dumą wznowiła produkcję krzyżówki G13 i Hash Plant, nazwaną Mr Nice, na cześć Howarda Marksa – zwolennika legalizacji marihuany, autora licznych opracowań na ten temat oraz chwilowego przedsiębiorcę haszyszowego. Miłośnicy konopi indyjskich z pewnością pokochają pyszny bukiet smakowy Mr Nice, określany jako „podwójna afganika"". Jego gęste sploty mają głęboki, słodko-pikantny aromat świeżych żywicznych kwiatów, który znakomicie łączy się z mrocznymi nutami ziemi. Lepkie grudki tego szlachetnego ziela i smak ich palących się włosków roślinnych może okazać się na tyle intensywny, że palacz będzie przekonany, iż ma do czynienia z mieszanką marihuany i haszyszu.

G13xHash Plant to najdoskonalsza hybryda, przeznaczona dla osób lubiących przekraczać granice oraz ogrodników specjalizujących się w mocnych, ciężkich i ultra potężnych odmianach. Powalające działanie tej afganiki określane jako „kop” (w oryg. body rush) stanowi tak doskonałe i potężne doznanie, że nawet prawdziwi fanatycy konopi indyjskich stwierdzą, że trafił im się ciężki orzech do zgryzienia!

Zwycięzca HighLife Cannabis Cup Amsterdam 2004

Szczegóły produktu
1 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 100%
Rodzaj
G13 x Hash Plant
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MR. Nice G13 x Hash Plant® - Regular

MR. Nice G13 x Hash Plant® - Regular

MR. Nice G13 x Hash Plant® - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: