Mexican Sativa® - Regular

Sensi Seeds
Ocena 

Mexican Sativa® - Regular

Ilość Nasion
20,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Meksyk cieszy się znakomitą, wielowiekową tradycją uprawy marihuany. Kultura, z której pochodzi sama nazwa marijuana to również ojczyzna wielu wspaniałych i rzadko spotykanych gdzie indziej odmian.

Głównym przodkiem i „rodzicem” szczepu Mexican Sativa jest ceniona odmiana pochodząca z południowej prowincji Oaxaca. Aby przystosować tę egzotyczną Sativa do warunków zimnego i krótkiego lata, skrzyżowaliśmy ją z cudownie odporną afrykańską konopią siewną, czyli odmianą Durban oraz z szybko rosnącą Pakistańską haszyszową odmianą. Następnie sadzonkę z najlepszego ziarna skrzyżowaliśmy wstecznie z linią z Oaxaca, aby zachować wyjątkowe właściwości oryginalnej odmiany. W efekcie długie i delikatne pąki Mexican Sativa łączą w sobie subtelne aromaty trzech kontynentów, w których da się rozróżnić nuty drzewa sandałowego i anyżu otoczone ostrym, świeżym, lekko żywicznym aromatem meksykańskiego oryginału z Oaxaca.

Nasiona Mexican Sativa doskonale nadają się dla każdego ogrodnika, który potrzebuje łatwej odmiany o pięknym, estetycznym wyglądzie i czystym, radosnym działaniu a la Sativa. Dlatego każdy gringo, który uważa, że tańsze nasiona muszą być niskiej jakości, powinien spróbować konfrontacji z tą meksykańską pięknością! Z pewnością przyjemnie się zdziwi.

Szczegóły produktu
1 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 30% / Sativa 70%
Rodzaj
Mexican Oaxaca x Pakistan Hash Plant x Durban
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Mexican Sativa® - Regular

Mexican Sativa® - Regular

Mexican Sativa® - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: