Rollex OG Kush - Regular

Ocena 

Rollex OG Kush - Regular

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Rollex OG Kush jest silną i niezwykle popularną Indica, która rośnie jak Sativa; jest wysoka i cienka. Upewnij się, że pozostawiasz wystarczająco dużo czasu i miejsca, aby dać się jej odpowiednio rozwinąć.

Kilka lat temu odwiedziliśmy Amerykańskie stany z legalną medyczną marihuaną. Mieliśmy tam okazję wypróbować niektóre z najlepszych i najbardziej ukochanych szczepów Kush w tym czasie. Znaleźliśmy kilka silnych odmian ale w wielu przypadkach czuliśmy, że potrzeba czegoś więcej. Spośród wielu odmian, które spróbowaliśmy, tylko garstka naprawdę miała ten niepowtarzalny smak połączony z mocnym efektem.

Rollex OG Kush jest hybrydą zdumiewającego fenotyp OG Raskal's White Fire z naszym męskim Kuchi. Efektem jest jeden z najmocniejszych miksów, z którym mieliśmy do tej pory do czynienia. Ten szczep OG Kush, o bardzo wysokim poziomie THC jest tym czego potrzebujesz po ciężkim dniu. Dla nas ta odmiana jest ponadczasowa, ponieważ potrafimy docenić jej gładki smak, raz za razem – nigdy się nam nie znudzi!

W 2013 roku Rollex OG Kush eksplodował na scenie zdobywając pierwsze miejsce w bardzo prestiżowym turnieju High Times Cannabis Cup w Amsterdamie. To był jeden z naszych najszczęśliwszych momentów, który zainspirował nas do dalszych poszukiwań. Sukces ten był kontynuowany w 2014 roku, kiedy to Rollex OG Kush ponownie zdobył pierwszą nagrodę, tym razem w High Life Cup.

Zwycięzca High Times Cannabis Cup 2013

Zwycięzca High Times Cannabis Cup 2014

Zwycięzca High Life Cup 2014 w kategorii ogólnej

Zwycięzca Oil Hunters Cup 2015 w kategorii Indica

Zwycięzca Oregon Concentrate Challenge 2015

Szczegóły produktu
0 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 60% / Sativa 40%
Rodzaj
White Fire x Kuchi
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Rollex OG Kush - Regular

Rollex OG Kush - Regular

Rollex OG Kush - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: