OG Reek'n - Regular

Ocena 

OG Reek'n - Regular

Ilość Nasion
38,80 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

OG Reek'n to nowy rodzaj "paliwa" Kush - lubimy tak o niej mówić z powodu jej wyraźnego smaku. Zachowuje mocny cytrusowy posmak po matce - Wardareek'n, którą szczęśliwie zostaliśmy obdarowani od Rare Dankness Seeds. OG Reek'n to krzyżówka Wardareek'n z naszym męskim Kuchi. Wybraliśmy śmierdzący fenotyp tej bardzo popularnej Amerykańskiej genetyki i skrzyżowaliśmy go z naszym najsilniejszym i najbardziej żywicznym Kuchi. Starannie wyselekcjonowaliśmy fenotyp tak aby światło dzienne ujrzało prawdziwe dzieło, jakie kryje się pod postacią OG Reek'n.

Od początku ta genetyka miały być morderczą krzyżówką i nie zawiodła; zajmując drugie miejsce w bardzo popularnym High Times Cannabis Cup Amsterdam w 2014 roku.

OG Reek'n mocno ugruntowała swoją pozycję na rynku jako siła, z którą trzeba się liczyć, a także jako odmiana na, której można zawsze polegać. Jest podobna do naszego Rollex OG Kush i wykazuje wiele cech Sativy pomimo dominacji Indici. Rośliny są duże i elastyczne, dobrze sobie radzą w Screen of Green. Odmiana łatwa w uprawie, bez problemu daje się trenować. Należy upewnić się, że ma wystarczająco dużo miejsca ponieważ po zmianie fotoperiodu urośnie jeszcze dwukrotnie. Nie pozwalając jej za bardzo urosnąć uzyska się lepszą wydajność. Jeżeli jednak pozwoli się jej urosnąć zaczną pojawiać się cechy Sativy. Czas kwitnienia jest dość długi, więc należy przygotować się na to aby dziewczynom poświęcić trochę więcej uwagi. Z tych powodów uważamy, że poziom trudności należy określić jako średni, doświadczeni rolnicy nie będą mieli żadnych problemów.

Płeć rośliny dobre oko jest wstanie określić dosyć szybko po pojawiających się pre-flowerach. OG Reek'n ze względu na stabilną i silną genetykę świetnie nadaję się na rośliny matki lub by eksperymentować z własnymi krzyżówkami. Działanie znane na całym świecie przez miłośników Kush czyli silny body stoned - gwarantowane, idealne na wieczorny relaks, głębokie i ciężkie znieczulenie. OG Reek'n nigdy nie osiągnie pełnego potencjału, zawsze będzie Cię zaskakiwać.

Zwycięzca High Times Cannabis Cup 2014

Zwycięzca Dabadoo Cup Amsterdam 2015

Zwycięzca Oil Hunters Cup 2015 (ekstrakt)

Zwycięzca Elite Cup Amsterdam 2015 (ekstrakt)

Zwycięzca Spannabis 2016 (ekstrakt)

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 60% / Sativa 40%
Rodzaj
Wardareek'n x Kuchi
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

OG Reek'n - Regular

OG Reek'n - Regular

OG Reek'n - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: