Fallen Angel - Regular

Ocena 

Fallen Angel - Regular

Ilość Nasion
38,80 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Fallen Angel to hybryda o silnych genach. Wzięliśmy starego klona Shoreline i ożywiliśmy go nowoczesną genetyką. Rezultatem jest roślina o większym wigorze, co sprawia, że nasz Fallen Angel jest szczególnie odporny I powinien radzić sobie nawet w chłodniejszym klimacie. Zazwyczaj kończy w połowie września, Fallen Angel okazał się bardzo popularny w kontynentalnej i północnej Europie. Outdoorowi rolnicy szczególnie docenili odporność tej rośliny.

Fallen Angel to krzyżówka naszego męskiego Khufu z naszą oryginalną żeńską Shoreline. Wigor jaki reprezentują rośliny, odziedziczyły po matce, jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych odmian; naszej oryginalnej Shoreline. Następnie do tej wspaniałej krzyżówki dodaliśmy Kuchi - niesamowicie silnego Kush. Rezultatem jest hybryda zawierająca niewiarygodną mieszankę ostrego oldschoolowego smaku Skunka, dopełnionego cytryną i niemal dieslowskim aromatem Kush. Dwa bardzo charakterystyczne smaki Shoreline i klasycznego Kush naprawdę dobrze ze sobą współpracują i mogą być jednocześnie degustowane - piękny bukiet.

Trudna roślina do opanowania, ta hybryda nie jest polecana dla początkujących ogrodników. Ci, którzy zmierzą się z Fallen Angel zostaną nagrodzeni najlepszym dymem jakie Amsterdam ma do zaoferowania. Odmiana ta cieszy się obecnie ogromną popularnością w niektórych najlepszych coffeshopach w Amsterdamie. Ma wspaniały słodki, Skunkowy smak z wyraźnym aromatem. W pomieszczeniach najlepiej nadaje się do metody "Sea of Green" ze względu na swoją strukturę

Najbardziej żywe kolory pojawiają się w późniejszym okresie. Fallen Angel zmienia kolor na bardzo fioletowy pod koniec kwitnienia. W ciągu ostatnich 2 tygodni pąki twardnieją, tworząc ogromne, gęste topy, dla tych, którzy mieli dość odwagi i wytrwałości aby ich przedwcześnie nie ścinać. Trzymaj swoich nerwowych ludzi - zdecydowanie warto!

Szczegóły produktu

Opis

Genetyka
Indica 80% / Sativa 20%
Rodzaj
Khuci x Shoreline
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Fallen Angel - Regular

Fallen Angel - Regular

Fallen Angel - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: