Moby Dick XXL Auto

Dinafem
Ocena 

Moby Dick XXL Auto Feminised

Ilość Nasion
35,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Moby Dick XXL Autoflow powstała w wyniku połączenia White Widow XXL Autoflowering z Haze XXL Autoflowering. Odmiana bardzo zrównoważona i bardzo mocna. Jak na autoflow wytwarza niewiarygodne ilości żywicy i kwiatów.

Moby Dick XXL Auto została stworzona z myślą aby zadowolić ogrodników najbardziej wymagających, poszukujących obfitych zbiorów o możliwie najlepszej jakości na wszystkich poziomach. To elegancka i mocna roślina o szybkim okresie kwitnienia jest łatwa w uprawie, wytwarza ciężkie, zwarte i żywiczne topy. To ulepszona wersja naszej odmiany Moby Dick Autoflowering. Ogromna, silna i przytłaczająca jak oryginalny szczep ale z wszystkimi zaletami jakie może zaoferować genetyka autoflowering.

Moby Dick XXL Auto daje dobre wyniki w dużych przestrzeniach. Zaleca się dodanie 30% kokosa do ziemi i częste podlewanie w małych ilościach, aby rozwijała się w sposób optymalny.

Moby Dick XXL Auto posiada wyszukany aromat i smak, o delikatnych nutach cytrusów , sosny oraz egzotycznego drewna a także słodkiego Indica. Jej działanie jest silne, fizyczne i długotrwałe. To idealna odmiana do odprężenia się w samotności lub w gronie przyjaciół.

Szczegóły produktu
4 Przedmioty

Opis

Rodzaj
White Widow XXL Auto x Haze XXL Auto
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Moby Dick XXL Auto

Moby Dick XXL Auto

Moby Dick XXL Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: