Blue Amnesia XXL Auto

Dinafem
Ocena 

Blue Amnesia XXL Auto Feminised

Ilość Nasion
26,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Blue Amnesia XXL Auto jest wynikiem połączenia Original Amnesia Autoflowering z Auto Blueberry. Doskonała odmiana, dzięki której uzyskuje się wysokiej jakości plony bez żadnych komplikacji, w krótkim okresie czasu. Niezwykle piękna roślina o posmaku Haze z jagodową nutką, zdolna do produkcji tak imponującej jak fotoperiodyczna genetyka.

Blue Amnesia XXL Auto wykazuje znakomitą równowagę na wszystkich poziomach dzięki swojemu mistrzowskiemu rodowodowi. Silna, stabilna, średniego wzrostu, z niewiele oddalonymi od siebie rozłogami, łatwa o krótkim okresie kwitnienia. Wytwarza duże i zwarte topy mocno pokryte żywicą.

Blue Amnesia XXL Auto wykazuje piękne tonacje purpurowo/fiołkowate jeśli w nocy różnica temperatur wynosić będzie -10ºC w stosunku do temperatury w ciągu dnia. Dodanie 30% kokosa do mieszanki gleby pomaga w natlenieniu podłoża i w przyspieszeniu różnych procesów metabolicznych.

Blue Amnesia XXL Auto ma charakterystyczny głęboki aromat i smak o delikatnej nucie owoców leśnych i czarnego pieprzu. Jej działanie jest silne, fizyczne i umysłowe oraz długotrwałe. Idealnie nadaje się do nawiązywania ożywionych dyskusji w gronie przyjaciół. Nie nadaje się dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do wyjątkowo silnych szczepów.

Szczegóły produktu
1 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Original Amnesia Auto x Blueberry Auto
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Blue Amnesia XXL Auto

Blue Amnesia XXL Auto

Blue Amnesia XXL Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: