Tangie'matic Auto

FastBuds
Ocena 

Tangie'matic Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis


Tangie'Matic Auto aka Tangie Auto, Tangerine Auto lub Mandarian Auto to krzyżówka Tangie i Ruderalis. Połączyliśmy naszej nowej generacji genetykę autoflower z tym legendarnym europejskim szczepem, aby stworzyć prawdziwe cudo. Ta monstrualna odmiana jest supermocna. Przebadane rośliny wykazywały się niesamowitym potencjałem, wykryte poziomy THC mieściły się w przedziale od 21 do 22%, chociaż w niektórych przypadkach współczynnik THC osiągał 23%. Poziomy CBD są bardzo niskie. Powinieneś rozważyć tę odmianę jeśli cierpisz na migrenę, lęk, depresję, przewlekły stres lub utratę apetytu. Jest to szczególnie dobra opcja dla tych, którzy zażywają lekarstwa rano. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie. 

SMAK/AROMAT

Zapach jaki wydzielają rośliny jest bardzo orzeźwiający z wyraźnie pikantnie cytrusowym aromatem, wzbogaconym o mandarynkowe nuty.

EFEKT

Przy testowaniu tej odmiany czuliśmy efekt typowy dla Sativa, nie ma tu śladu po sedacji Indica. Tangie'Matic jest jedną z najciekawszych odmian jakie posiadamy,ze względu na jej zdolność do pobudzania wyobraźni. Ludzie kreatywni pokochają tę odmianę, świetnie nadaje się do malowania, pisania lub robienia czegokolwiek twórczego. Z całego katalogu Fast Buds Tangie'Matic jest najbliżej do czystej Sativy, nawet jeśli nadal jest technicznie hybrydą. Działanie można określić jako przejrzyste i podnoszące na duchu, dające ci jednocześnie przyjemną dawkę energii, zauważysz również, że jesteś bardziej kreatywny. Nie należy jednak zapominać o wysokim poziom THC

UWAGI PRODUCENTA

Tangie'Matic jest łatwa, po prostu nie stresuj rośliny przez cały cykl, szczególnie w okresie wegetacyjnym. Kiedy zaczyna się faza kwitnienia aromaty zaczynają się mocno nasilać. Odmiana bardzo lubiana ze względu na hojną produkcję pąków i niskie koszty utrzymania. Jedynym minusem jest to, że nie jest to najbardziej odpowiednia opcja dla "microgrower" lub "stealth growera" z powodu wydajności i wielkości Tangie'Matic. Ten szczep lubi się rozciągać i obudowywać topami, nieźle za niewielką cenę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty na Outdoor, zaleca się doniczki 40-50 litrów aby ten potwór miał wystarczająco dużo miejsca na korzenie i mógł osiągnąć maksimum 150 cm! Indoor należy mieć na uwadze aby namiot mógł pomieścić wysoką roślinę. Dzięki tym kilku wskazówkom i co najmniej odrobinie miłości i uczucia, Tangie'Matic pokaże swoje uznanie, obdarzając Cię tym co najlepsze ma do zaoferowania!


Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Tangie x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Tangie'matic Auto

Tangie'matic Auto

Tangie'matic Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: