Rhino Ryder Auto

FastBuds
Ocena 

Rhino Ryder Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Najnowocześniejszy cud genetyki. Rhino Ryder jest automatycznie kwitnącym Medicine Man, czasami nazywanym White Rhino. Ta odmiana o wysokiej zawartości THC początkowo zyskała popularność ze względu na jej potencjał i silne działanie. Szybko jednak zyskała sławę, gdyż jest częstym wyborem pacjentów medycznej marihuany w Kalifornii. Był to jeden z najsilniejszych szczepów w swoim czasie, drzemie w nim nieposkromiona moc. Zajęło to dużo pracy ale nasz zespół genetyków w końcu podołał i światło dzienne ujrzał Rhino Ryder. Udało im się nawet poprawić oryginał. Rhino Ryder jest łatwa, nie wymaga żadnej wiedzy, której wymagał oryginał. Szybko dojrzewa i wciąż ma taki sam cios, który sprawił, że Medicine Man był hitem wśród użytkowników medycznych w przeszłości. Jest to hybryda o niemal identycznym zestawieniu cech Indica i Sativa, a jej zróżnicowane tło genetyczne Indica-landrace nadaje jej siły. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Rhino Ryder ma smak świeżego cynamonu z posmakiem gruszki.

EFEKT

Hybryda z silnym dziedzictwem Indica, wysokim THC i niskim/średnim poziomem CBD. Rhino Rider nie jest dla osób o słabym sercu. Rhino Ryders sprawi, że poczujesz się dobrze ale czas najchętniej spędził byś na kanapie. Tu nie ma szumu Sativy. Działanie jest ciężkie i mocno skoncentrowane na ciele, co czyni ten szczep popularnym wśród pacjentów na całym świecie. To jedna z naszych najbardziej medycznie skoncentrowanych odmian.

UWAGI PRODUCENTA

W przeciwieństwie do oryginalnej odmiany fotoperiodycznej, nasza genetyka autoflowering sprawia, że ta wersja jest tak łatwa, że nawet możesz o niej zapomnieć. Jest odporna na szkodniki, suszę i nie wymaga zbyt wielu nawozów. Jest również bardzo kompaktowa, dzięki czemu idealnie nadaje się do dyskretnych wnętrz. Osiąga maksymalną wysokości 100 cm osiąga poziom CBD 1,2% i blisko 20% THC. Po około dziesięciu tygodniach plon Rhino Ryder może osiągnąć 350 gramów na roślinę.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Medicine Man x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Rhino Ryder Auto

Rhino Ryder Auto

Rhino Ryder Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: