Pineapple Express Auto

FastBuds
Ocena 

Pineapple Express Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Pineapple Express to hybryda Skunk x Hawaii x TrainWreck z Ruderalis. To wyjątkowe połączenie przypraw i smaków, przypominającą wytrawną Brandy. Odmiana stworzona dla tych, którzy chcą jak najwięcej z życia. Nie mów innym naszym odmianom, w tajemnicy między nami, jest to nasz najlepszy autoflower. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Tropikalny, ananasowy i owocowy

EFEKT

Pineapple Express świetnie nadaje się na spotkania towarzyskie i aby pośmiać się z przyjaciółmi. Chociaż, gdybyśmy musieli opisać działanie jednym słowem, określilibyśmy je jako „kochliwe”. Dzięki wysokiemu poziomowi THC i przyjemnemu zapachowi, efekty Pineapple Express doskonale przeżywa się z ukochaną osobą lub na specjalnej okazji. Idealna odmiana na wieczór "Netflix i relaks". Pienapple Express zmniejsza niepokój, zwiększa szczęście i wywołuje uczucie całkowitej nieważkości. Poza tym będziesz rozśmieszać sam siebie.

UWAGI PRODUCENTA

Pineapple Express potrafi wyrosnąć na potwora zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest to hybryda Sativa / Indica o szybkim okresie kwitnienia. Nie bez powodu w nazwie znajduje się słowo "Express". Rośliny roztaczają aurę, która wywołuje wrażenie, że jesteś na imprezie na tropikalnej bezludnej wyspie. Wydajność Pineapple Express jest większa w chłodniejszym klimacie. Trochę chłodu sprawi, że zapach Pineapple Express będzie silniejszy. Pełne dojrzewanie trwa około 60 dni, z wydajnością 300 gramów na roślinę w sprzyjających warunkach. Pineapple Express to duże rośliny automatycznie kwitnące, potrzebna jest odpowiednia przestrzeń aby ujarzmić bestie.

Przy wysokości 140 cm zaleca się 10 litrowe doniczki. Pineapple Express jest dobrym wyborem dla początkujących ogrodników, którzy chcą poprawić swoje umiejętności, ponieważ wymaga ona szczególnej uwagi ze względu na pH i światło. Aromat tej odmiany nie jest jedyną elementem, który przypomina ananasa: rośliny tworzą obfite szyszki a liście przybierają mocny ciemnozielony kolor. Po pierwszym tygodniu kwitnienia zaczyna gromadzić się ciężka warstwa żywicy, która pod koniec kwitnienia (~ 63 dni dzięki genom autoflower Fast Buds) pokryje całą roślinę, dając wrażenie ananasa pokrytego śniegiem.

Osiągnęliśmy mocną kompozycję około 20% THC i 0,9% CBD.

Szczegóły produktu
0 Przedmiot

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Pineapple Express x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pineapple Express Auto

Pineapple Express Auto

Pineapple Express Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: