Mexican Airlines Auto

FastBuds
Ocena 

Mexican Airlines Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Gratulacje! Właśnie zdobyłeś bilet na najpiękniejsze plaże w Cabo i Cancun. Wszystkie twoje zmartwienia i obawy mogą teraz powoli odpłynąć w daleko, w kierunku pomarańczowego horyzontu. Skutki uboczne Mexican Airlines mogą obejmować kreatywność i śmiech. Nasi botanicy połączyli geny Colombian i Mexican z odmianą automatycznie kwitnącą. Powstała krzyżówka została starannie ustabilizowana czego efektem jest Mexican Airlines, wysokiej jakości roślina automatycznie kwitnące. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Mexican Airlines posiada kwaśny i pikantny smak imbiru z cytrynowym posmakiem.

EFEKT

Odmiana posiada niski poziom CBD i wysoki poziom THC 19%, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla zapalonych miłośników Sativa. Mexican Airlines otwieraj bramy innowacji i indywidualności. To jedyny weekendowy wypad, którego nigdy nie zapomnisz! Pewien rolnik ujął to w ten sposób w swojej recenzji: "Mexican Airlines to nie żarty! To jedna z najbardziej aromatycznych odmian jakie miałem! "Ładna kombinacja owoców i paliwa." Idealna na każdą porę dnia, fajna kombinacja energii i relaksu. Jestem wystarczająco skupiony by pracować ale na tyle zrelaksowany żeby nie przejmować się małymi rzeczami. W przyszłości będę na pewno korzystać z Mexican Airlines!"

UWAGI PRODUCENTA

Nietypowa, czyste Sativa o cechach automatycznych, rośliny bez najmniejszych oznak Indica lub cechach hybrydowych. Rośliny wytwarzają długie, jasnozielone liście i zwarte pąki, potrafią osiągnąć 120 cm (w rękach doświadczonej osoby). Tempo wzrostu przyspiesza krótko przed kwitnieniem gdy zapach staje się wyraźny. Cykl wzrostu to około 8 - 9 tygodni, jednak aby w pełni wykorzystać potencjał rośliny można poświęcić jej więcej czasu. Niebiesko-białe topy są twarde, odporne na choroby i szkodniki. Szczególna uwaga nie jest konieczna ale im więcej energii słonecznej tym szczęśliwszy rolnik i roślina.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Columbian x Mexican x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Mexican Airlines Auto

Mexican Airlines Auto

Mexican Airlines Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: