LSD-25 Auto

FastBuds
Ocena 

LSD-25 Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Stworzenie legendarne szczepu LSD w wersji automatycznej nie było łatwym zadaniem. Po latach badań i rozwoju w końcu natknęliśmy się na idealną mieszankę, którą z dumą prezentujemy naszym fanom. LSD-25 wytwarza pąki o wysokiej zawartości THC, o niskiej zawartości CBD z wszystkimi efektami oryginału ale z dodatkiem fioletowego zabarwienia, które czyni ją klejnotem koronnym katalogu Fast Buds. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Ostrzejsze smaki będą łagodnieć przy odpowiednim curringu, dając Ci bogaty i pełny smak diesela i opalanego drewna.

EFEKT

Nie pomyl się, LSD-25 jest ciężką hybrydą Indica. Ciało w pierwszej kolejności poczuje odprężenie ale powoli pod wpływem genów Sativa napływać zacznie psychodeliczne sprzężenie umysłu i pętle myślowe. Drobne efekty wizualne ujawnią się znienacka. Wszystkie te efekty wydają się trwać nieco dłużej niż w większość innych odmian więc nawet jeśli jesteś królem THC radzimy zachować ostrożność. Psychonauci uznają tę odmianę za wartą „wstępu”

UWAGI PRODUCENTA

LSD-25 jest łatwa i nie wymaga szczególnej uwagi ani troski, co czyni ją doskonałym wyborem dla początkujących ogrodników. Przebaczy niedoświadczenie i błędy a na końcu da ci piękny fioletowy bukiet. Stabilna genetyka oznacza, że będzie tolerować wahania pH, zmiany naświetlania, niskie lub wysokie temperatury a także nieregularne żywienie. Mimo takich problemów, finalnie możesz liczyć na piękne kwiaty. Jedyną rzeczą, której LSD-25 potrzebuje, to woda, naprawdę lubi duże ilości wody. Odmiana świetnie sobie radzi, niezależnie od tego, czy jest w coco, hydro czy w glebie. Rośliny osiągają wysokość od 70 do 120 cm. Wydajność LSD-25 wzrośnie w treningu, tworząc roślinę o zwartych gałęziach, na których będą rosły masywne topy. Osiem tygodni to wszystko czego potrzeba aby przejść od nasion do zbiorów. Dzięki czemu LSD-24 jest jedną z naszych najszybszych odmian. Nie bez powodu jest to ulubiona odmiana naszego zespołu, mamy nadzieję, że będzie również Twoja!

Szczegóły produktu
3 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
LSD x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

LSD-25 Auto

LSD-25 Auto

LSD-25 Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: