G14 Auto

FastBuds
Ocena 

G14 Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

G14 jest najbardziej stabilną odmianą z naszego katalogu. Opracowana przez naszych botaników krzyżówka legendarnego G13 z magią autoflowering Fast Buds. G14 jest niezwykłą rośliną, która świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Podczas selekcji skupiliśmy się na ulepszeniu oryginalnej linii Lowryder przy zachowaniu jej najlepszych cech: szybkiego kwitnienia, mocnej i zwartej formy, idealnej do dyskretnego wzrostu. G14 to idealna propozycja dla miejskiego ogrodnika, świetnie odnajdzie się na balkonie czy tarasie, a nawet w sypialnianej szafie. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Bogaty, słodki cytrusowo - drzewny aromat.

EFEKT

Dziedzictwo G13 jest spowite tajemnicą. Legenda głosi, że CIA stworzyło tę mityczną odmianę na Uniwersytecie w Mississippi, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych przez dziesięciolecia przeprowadzał badania nad cannabis. Niestety, dzisiaj wiemy, że to nieprawda. Jednak nasza G14 nieraz zawitała do niezbyt tajnego amerykańskiego laboratorium. Jesteśmy dumni, że ta miejska legenda staje się rzeczywistością. Relaks jest najbardziej widocznym efektem G14. To niesamowita odmiana, idealna do odpoczynku po pracy. Efekty są tak uspokajające, że jeden członek zespołu Fast Buds nadał jej nazwę "odmianą spokoju". Relaks rzadko skłania się do sedacji, kanapowego efektu brak, zamiast tego odmiana świetnie nadaje się do urozmaicenia towarzyskich spotkań.

UWAGI PRODUCENTA

Nie rusza jej zła pogoda czy nieregularne nawadnianie, G14 jest idealnym wyborem dla początkujących. G14 jest hybrydą o dominujących cechach Indica. krzyżówką dwóch odmian Lowryder z G13 Hash Plant. Gotowa po zaledwie 9 tygodniach, kwitnienie zaczyna się w czwartym tygodniu. Rolnicy byli zaskoczeni, że automatyczna roślina, może być tak mocna i jest wstanie tak wiele pąków wytworzyć. Jest to odmiana przede wszystkim dla rolników „camouflage”. Wydajność G14 jest doskonała, zapewniając 400-500 g/m2 w pomieszczeniach i 70 do 250g z rośliny w warunkach zewnętrznych. Zarówno amatorzy jak i eksperci mogą liczyć na wysokie okazy o wzorowej wydajności. W fazie wzrostu rośliny wydzielają silny zapach cytrusów, dojrzałych owoców i drewna. W czasie żniw aromat nasila się i zaczyna przypominać Marokański haszysz. Zawartości THC nie mniejsza niż 18% i 0,9% CBD. Nie przegapi G14, obiecujemy, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
(Lowryder x Lowryder) x G13 Hash Plant
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

G14 Auto

G14 Auto

G14 Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: