Crystal Meth Auto

FastBuds
Ocena 

Crystal Meth Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Crystal Meth jest niezapomnianą mieszanką fenomenalnej hybrydy Mexican, która została dumnie opracowana przez nasz zespół badawczy w oparciu o naszą genetykę autoflowering. Stworzyliśmy silną odmianę, bazująca na genach Mexican o cechach tropikalnej Sativy. Rośliny uzyskała entuzjastyczne recenzje od rolników podczas prac badawczo-rozwojowych w zakresie zdolności adaptacyjnych. Ogromny potencjał, któremu wtóruje potężne działanie wyniósł 600 g/m2. Cieszymy się, że możemy zaoferować tę hiperostymulującą Sativę. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Crystal Meth wytwarza przyjemny, sosnowy aromat z nutą orzechów, a mianowicie orzechów laskowych.

EFEKT

Crystal Meth przynosi radosne i pozytywne działanie. Efekty zwiększają się stopniowo, doświadczenie porównać można z najczystszą meksykańską Tequila lecz nie towarzyszą mu zawroty głowy. Efekty są jak na Sativa przystało, bez typowego dla Indica uspokojenia. Ta odmiana jest odpowiednia dla tych co szukają przyjemności, odprężenia psychicznego i głębokich emocji. Crystal Meth to alternatywny wymiar wiecznego szczęścia.

UWAGI PRODUCENTA

Średni czas kwitnienia wynosi 8 – 9 tygodni. Crystal Meth to popularny kandydat rolników początkujących jak i ekspertów, którzy doceniają szybkie, bezpieczne i bezproblemowe zbiory. Plon ma być całkowicie dojrzały w około 65 - 70 dni. Okres kiełkowania i wczesna faza trwa nie dłużej niż 5 dni, po czym okaz zaczyna rosnąć kompaktowo. Podczas pierwszych dwóch tygodni kwitnienia roślina stanie się jasnozielona. Powoli zacznie się formować centralny szczyt, który powinien urosnąć do średnicy 5 cm. Od piątego tygodnia zaczyna się kolorowa ekstrawagancja; liście stają się czerwonawe, jak buraki; zieleń staje się ciemniejsza, prawie czarno-fioletowa. Crystal Meth zwykle rośnie na wysokość 90 cm, w niektórych przypadkach może osiągnąć nawet 120 cm, z tego powodu zaleca się doniczki 10 litrów. Zaleca się zagospodarować wystarczająco dużo miejsca aby umożliwić pomyślny rozwój, pamiętając o wsparciu dla gałęzi. Ponieważ mamy do czynienia z żarłoczną rośliną, dobrze reaguje ona na dodatkowe składniki odżywcze, lubi duże dawki nawozów. Należy również wziąć pod uwagę, że jest wrażliwa na pH, dlatego zalecamy aby w sposób powtarzalny nadzorować instalację i często dostosowywać poziomy jeśli to konieczne. Dzięki genom matki topy są całkowicie zalane żywicą w końcowym okresie. Bliski konkurent do babeczki z cukrem pudrem. I tak narodziła się nazwa "Crystal Meth". Matka natura z klasą. Jest obfita w żywicę najwyższej jakości, jej skład: do 20% THC i 1% CBD. Z powodu silnego zapachu dobrze jest zastosować filtr węglowy.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Rodzaj
(Mexican x Early Skunk x Train Wreck x Hawaii) x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Crystal Meth Auto

Crystal Meth Auto

Crystal Meth Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: