Sour Stomper Auto

Ocena 

Sour Stomper Auto Feminised

Ilość Nasion
45,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Jeden z najbardziej oszronionych gatunków w całym katalogu Mephisto!

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Sour Stomper została źle sfotografowana i jest niewyraźna, w rzeczywistości jednak spowodowane to jest dużą ilością białej żywicy jaką produkuje

Sour Stomper jest rzeczywiście bardzo specjalną odmianą, selekcja przebiegła bardzo dokładnie i szczegółowo - początkową krzyżówką był specjalny winogronowy fenotyp matki Sour Crack z doskonałym winogronowym ojcem Grapestomper OG od Gage Green. F1 zostało przekazane nam do pracy abyśmy w pełni nadali jej cechy auto. Jest to jedna z naszych 3 najlepszych odmian, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy.

Sour Stomper wygląda bardzo jak Indica, jednak kiedy zaczyna kwitnąć, może naprawdę zacząć się wyciągać. W fazie kwitnienia potrafi czterokrotnie zwiększyć wysokość, wszystko za sprawą jej dziedzictwa OG. Stosunek kwiatów w roślinie jest bardzo wysoki, liści względem kwiatów jest mało. Nadaje się zarówno na Outdoor jak Indoor. Zdecydowanie jest to najlepsza roślina do ekstrakcji za sprawą produktywności żywicy. Prawdziwy hashplant. Jedna z najbardziej żywicznych roślin w całym naszym katalogu. Poziom żywic jest wręcz ogłupiający, jest kleisty i bogaty w terpeny. Sour Stomper będzie barwił się w niższych temperaturach. Działanie jest wyjątkowo mocne.

Szczegóły produktu

Opis

Genetyka
Indica 50% / Sativa 50%
Rodzaj
GrapeStomper OG x Green Crack
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Sour Stomper Auto

Sour Stomper Auto

Sour Stomper Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: