24 Carat Auto

Ocena 

24 Carat Auto Feminised

Ilość Nasion
45,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Z całego naszego katalogu to właśnie 24 Carat posiada najwięcej korzeni Afgańskich. Jest krzyżówką Bog's Sour Boggle, obecne zapasy to F5 (piąte pokolenie) i jest na najlepszej drodze do bycia IBL. 24 Carat zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach, ponieważ była pierwszą odmianą oficjalnie wydaną przez Mephisto Genetics. Został zaprojektowana jako nowa, lepsza jakość; „automatyczna odmiana stworzona z myślą o Sea of Green", co oznacza duże i szybkie plony o naprawdę wysokiej jakości medycznej. Ma wysoki stosunek kwiatów do liści i wysoką wydajność w stosunku do wielkości rośliny. Twarde pąki, woskowe, zielone liście wielkości talerzy, które w chłodniejszych temperaturach potrafią przybrać purpurową barwę. Bardzo twarde i mocno oszronione topy o charakterystyce Indica i wysoce leczniczym efekcie.

Ładna i stabilna odmiana, używana do tworzenia wielu auto hybryd z katalogu Artisanal. Krzaczaste, grube i przysadziste struktury, pozwalają osiągnąć 40-60cm. Odpowiada dobrze na lekki trening i wczesne przycinanie liści. Liście wiatrakowe mogą być tak duże, że warto usunąć kilka, aby zachęcić niższe pędy. 24 Carat jest łatwa i nie wymaga zbyt wiele uwagi, cykl potrafi się zakończyć w 60 – 70 dni. Należy zachować niską wilgotność oraz dobrą wentylację, aby zapobiec powstawaniu pleśni. Outdoor poleca tylko w suchych strefach klimatycznych.

Świetna mała haszyszowa odmiana, idealna dla miłośników ekstraktów, bardzo łatwa w obróbce. Jest również naszą najbardziej medyczną odmianą, klienci zgłaszają efekty indukujące sen i stymulujące apetyt.

Szczegóły produktu
4 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 100%
Rodzaj
Sour Boggle x Auto Purple Indica
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

24 Carat Auto

24 Carat Auto

24 Carat Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: