Auto Jack

Ocena 

Auto Jack Feminised

Ilość Nasion
33,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Wyszczerzony Pełzacz… Auto Jack dodaje szczyptę Ruderalis do krzyżówk Jack Herer i White Widow aby stworzyć hybrydę, w której żyłach płynie wydajność. Będąc połączeniem tak klasycznych odmian, ta roślina przynosi totalnie pozytywny efekt i odsuwa smutki na bok.

Jack Herer to legendarny szczep nazwany na cześć konopnego aktywisty, który długo i dzielnie walczył o legalizację. Roślina, która z natury jest wysoka a jej charakter to przeważająca Sativa, Jack Herer, jest prawdziwym pełzaczem, a pełzaniu temu towarzyszy długotrwałość. Na rozmnażanie wybraliśmy silną matkę JH.

White Widow również jest legendarnym szczepem, który wziął nazwę od egzotycznego i potężnego pająka Black Widow (Czarna Wdowa), przechrzczonego na White (Białą) z powodu charakterystycznego, cukrowo-kryształowego okrycia trychomów otulających topy. Osławiona ze względu na swoja siłę, White Widow charakteryzuje również szybkie zakwitanie i dlatego też wybraliśmy właśnie jeden z tych gatunków.

Z połączenia dwóch znakomitych szczepów narodził się Auto Jack, który ma w sobie to co najlepsze z obu światów. Automatycznie kwitnąca cząstka pochodzi od Ruderalis, prawdziwie cudownej rośliny cannabis, która ośmiela się stawić wyzwanie Arktyce dzięki automatycznemu cyklowi kwitnienia, który wykształciła naturalnie w ciągu milionów lat ewolucji. Geny te powodują zdecydowany wzrost i szybki proces kwitnienia (szacowany na 65 – 75 dni Indoor oraz 80 lub więcej dni na zewnątrz, niektórzy raportowali nawet szybsze zbiory). Hybrydę tę charakteryzuje stabilność, forma i doskonałe pochodzenie, dzięki czemu wytwarza doskonałe plony dużych topów – aż do 450 gramów na metr kwadratowy w warunkach Indoor lub 200 gramów na roślinę na zewnątrz. To czyni ją wysoce efektywną rośliną zarówno dla ogrodników preferujących Indoor, jak i Outdoor na obu półkulach.

Jeśli chodzi o efekty, to jeśli Wdowa spotyka Jacka, efektem jest przyjemne zderzenie historycznych hajów. Ze swoją siłą i długotrwałością ten szczep jest atrakcyjny dla oldschoolowych, jak i newschoolowych ekip.

Smak jest trochę oldschoolowy, prawie jak Skunk. Zwyczajny, przyjemny dym. Kiedy to piszę, Jack właśnie pełza w mojej głowie, wow, podoba mi się!”

Zwycięzca Highlife Cannabis Cup Amsterdam 2017 w kategorii Autoflowering

Szczegóły produktu
3 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 20% / Sativa 70% / Ruderalis 10%
Rodzaj
Jacky White x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Auto Jack

Auto Jack

Auto Jack Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: