Bubba Kush

Dinafem
Ocena 

Bubba Kush Feminised

Ilość Nasion
39,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Bubba Kush pochodzi z naszego elitarnego klonu Pre’98 Bubba Kush. Rośliny wiernie odzwierciedlają wszystkie cudowne cechy, które sprawiły, że Bubba Kush jest najbardziej cenionym szczepem na świecie: silny smak benzyny i kawy oraz mocarny efekt kojący. Historia jednej z najbardziej ukochanych Amerykańskich odmian sięga lat 90tych, kiedy to w Los Angeles miłośnicy Kush zaczęli tworzyć własne krzyżówki. Nazwana po swoim twórcy imieniem Bubba, szybko stała się ulubionym przysmakiem sławnych raperów, takich jak Cypress Hill. Plotka głosi, że podczas Bubba-manii pół kilo warte było 8000 $. Odmiana ta jest najprawdopodobniej jedną z najlepszych odmian genotypu Indica na świecie, dlatego też jesteśmy dumni z możliwości zaoferowania tej legendy.

Bubba Kush znajduje się wśród 10. najpopularniejszych odmian po drugiej stronie Atlantyku i nie bez powodu. Rośliny osiągają małą wysokość, są łatwe w uprawie, silne, szybko kwitną, zapewniając przy tym dużo, pokaźnych i zwartych topów, gęsto pokrytych żywicą. Dzięki tej odmianie, zarówno doświadczeni, jak i początkujący ogrodnicy, mogą otrzymać obfite plony wysokiej jakości, przy niewielkim wysiłku.

Bubba Kush w trakcie wzrostu nabiera krzaczastego i gęstego wyglądu, ma szerokie liście o pięknym ciemnozielonym kolorze. Roślina zapewnia dobre rezultaty przy każdym systemie uprawy Indoor, a także dobrze przystosowuje się do ograniczonych przestrzeni. W w warunkach Outdoor, dobrze przyswaja się w klimacie łagodnym i suchym, a także w przyjaznym rozwojowi klimacie szklarnianym. Posiada wyjątkowe właściwości organoleptyczne, a przy obniżeniu temperatury o 10ºC w fazie ciemnej, nabiera pięknego lawendowo-purpurowego zabarwienia.

Bubba Kush ma intensywny i wyborny aromat i smak, ze świeżą nutą ziemi, przypraw, kawy, paliwa i cytrusów. Jej działanie jest silne i długotrwałe, a także uspokajająco odprężające. Jest idealna do relaksowania się, a także do leczniczych zastosowań.

Zwycięzca Copa Cannabis Uruguay 2015 w kategorii Outdoor

Szczegóły produktu
0 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 90% / Sativa 10%
Rodzaj
Pre'98 Bubba Kush x Pre'98 Bubba Kush
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Bubba Kush

Bubba Kush

Bubba Kush Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: