Red Purps®

Female Seeds
Ocena 

Easy Sativa® Feminised

Ilość Nasion
22,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Gdy tylko Ferry pozyskał nasiona Purps od Kanadyjskiego ogrodnika w 2011 r. od razu wziął się do pracy. Z trzech fenotypów wybrał najpiękniejsze purpurowe/niebieskie feno i skrzyżował je z ICE, by ją ustabilizować i poprawić jej produkcję. Krzyżowana wstecznie przez kilka pokoleń, żeby w całości przywrócić wspaniały smak winogron i czarnej lukrecji. Nie najlepiej plonująca odmiana, ale jedna z naszych ulubionych odmian jeśli chodzi o smak i zapach.

Jest bardzo łatwa Indoor jak i Outdoor oraz jest odmianą bardzo szybko dojrzewającą. Kwitnienie Indoor zajmuje około 7 tygodni. Kwitnienie pod gołym niebem kończy się w połowie września, w Holandii. Na zewnątrz Red Purps wzrasta w przybliżeniu do 1.5 metra, więc jest perfekcyjna do partyzanckiej uprawy. Pierwsze oznaki kwitnienia pojawiają się w połowie lipca. Ogólnie ma bardzo kompaktową budowę. Kwiaty pokazują kolorystykę od ciemno purpurowej do czerwonej. Piękne, grube kwiaty z imponującym żywicznym rezultatem. Nie największy plon, ale zarazem koneserskie kwiaty, bardzo wysokiej jakości.

Ma w smaku nutkę purpury, która ma niesamowitą głębię z tonami cukierków, lukrecji i winogron. Odmiana koneserska! Zapach jest kwiatowy, dieslowy i owocowy.

Efekt jest mocny i motywujący, bardziej oparty na jego korzeniach Sativa. Świetna na całodzienne aktywności, niezbyt przysparza nietoperzych oczu.

Szczegóły produktu
2 Przedmioty

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Purps x Ice
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Red Purps®

Red Purps®

Easy Sativa® Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: