Strawberry Sour Diesel - Regular

Ocena 

Strawberry Sour Diesel - Regular

Ilość Nasion
38,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Strawberry Sour Diesel (SSD) szybko stała się jedną z najpopularniejszych odmian. Wielu użytkowników medycznej marihuany, odnotowało zauważalne korzyści wynikające częściowo z wysokiej zawartości CBD znajdującej się w SSD.

Strawberry Sour Diesel od The Devil’s Harvest Seed Company jest krzyżówką męskiego Sour Diesel i niepowtarzalnego żeńskiego fenotypu Strawberry Cough od Dutch Passion. Efektem tego połączenia jest silny smak, który jest równomiernym mariażem cytrusów z charakterystycznym Sour Diesel. Smak od razu zdradza, że masz odczynienia z Indicą. Rezultaty naszego SSD są niezwykle kolorowe i bardzo wydajne. Kolekcjonerzy uwielbiają tę klasyczną roślinę o wyśnionej charakterystyce – daje piękne topy, ogromne plony i szybko kwitnie. Czego w niej nie lubić ?! Doskonała struktura rośliny i topów sprawia, że łatwo jest ją trenować. Strawberry Sour Diesel bardzo łatwo wypełnia przestrzeń, idealnie nadaję się do uprawy metodą Sea of Green. Strawberry Sour Diesel produkuje lepkie, gęste topy o dużej zawartości CBD. Ta cecha sprawia, że jest jedną z ulubionych odmian wśród użytkowników medycznej marihuany.

SSD to jedna z naszych oryginalnych odmian, których popularność stale rośnie. Po zdobyciu drugiego miejsca na High Life Cup w 2014 roku, jest uważana za głównego faworyta. Unikatowy paliwowy smak, który produkuje, porywa ludzi niczym sztorm. Kochamy SSD za jej niepowtarzalny kolor topów i smak, którym nas urzeka.

Zwycięzca High Life Cup 2014 w kategorii Bio

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 25% / Sativa 75%
Rodzaj
Strawberry Cough x Sour Diesel
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Strawberry Sour Diesel - Regular

Strawberry Sour Diesel - Regular

Strawberry Sour Diesel - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: