Grapefruit Auto

FastBuds
Ocena 

Grapefruit Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Kto nie kocha Grapefruita? Uwielbiamy go wystarczająco aby trafił do naszego katalogu. Nasz Grapefruit to bardzo wydajna i potężna hybryda automatycznie kwitnąca. Fast Buds wzięło genetykę z Vancouver Sour Citrus. To pełny smak oryginalnych kwiatów BC, tylko w szybko rozwijającej się maszynie do produkcji topów. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Słodki z gorzkim posmakiem.

EFEKT

Nasz Grapefruit jest szybki w działaniu. W ciągu kilku sekund wytwarza zrównoważone efekty, uspokajający wpływ na organizm. Przypomni Ci się co oznacza harmonia. Jego efekt łączy szybkie pojawienie się Sativy z przyjemną Indica, która pozwoli Ci wrócić do siebie i cieszyć się smakiem przez wiele godzin.

UWAGI PRODUCENTA

Nasz Grapefruit dobrze sobie radzi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zmieści się w niewielkich przestrzeniach takich jak szafka lub komoda. Jeśli szukasz powalającej odmiany, nie szukaj dalej, po prostu nie zapomnij o filtrze węglowym, ponieważ mocy Grapefruita towarzyszy ostry zapach. Miłośnicy cytrusów odczują zapach, który na długo zapadnie im w pamięci. Pokochają cytrynowo pomarańczowy zapach i gorzkie grejpfrutowe aromaty, które będą dominować. Jest to z pewnością jedna z naszych najsilniejszych i najostrzejszych odmian. Roślina rośnie dość szybko od kiełkowania do zbiorów potrzebuje zaledwie osiem i pół tygodnia. Plon Grapefruita, może osiągnąć nawet 600 gramów na m2. W przeszłości znane były plony na wolnym powietrzu, które wytworzyły ok. 300 gramów na roślinę. Co więcej, roślina nie wymaga specjalnej troski; tylko trochę naturalnego nawozu i dużo światła. Jest to stosunkowo niewielka odmiana, nie przekraczająca 90 cm ale może z łatwością zapełnić całą przestrzeń swoim zapachem. Roślina wytwarza grubą główną łodygę, gałęzie boczne pokrywają się zwartymi żywicznymi kwiatami. Topy są mocne, aromatyczne o hipnotyzujących pomarańczowych i żółtych kolorach. Grapefruit ma wysoki procent kannabinoidów: około 19% THC i 1% CBD. Przygotuj się na intensywne działanie umysłu i ciała!

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Grapefruit x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Grapefruit Auto

Grapefruit Auto

Grapefruit Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: