Twilight®

Ocena 

Twilight® Feminised

Ilość Nasion
32,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Twilight jest jedną ze sprawdzonych odmian Outdoor od Dutch Passions, którą rolnicy cenią za połączenie pięknych purpurowych kwiatów, prawdziwego upalającego haju Indica i dobrego wzrostu. Twilight jest wyjątkowo piękną odmianą Purple, w 100% Indica z obfitymi plonami i topami, które mogą osiągnąć 50cm długości, przy dobrej uprawie. Często widuje się ją outdoor, po 15 maja, a zbiory następują pod koniec września lub na początku października, po 7-8 tygodniach kwitnienia. Rośliny osiągają wysokość 1-1,5 m i dają dobre plony. Jesienią zmieniają kolor na piękną czerwień, aż chciałoby się usiąść i podziwiać. Są to bardzo piękne, wyjątkowe rośliny.

Smak jest ziemisty z silnym kwaśnym posmakiem Afghani. Haj jest radosny, silny i Skunky. Jest długotrwały i najczęściej zachęca do aktywności, ale czasem może cię zmusić do wygodnego rozłożenia na kanapie i pełnego relaksu.

Wiele osób używa Twilight do celów leczniczych, mówi się, że jest szczególnie skuteczna w walce z artretyzmem i bólem chronicznym. Rekreacyjni palacze Twilight zalecają jej palenie wieczorem, w przeciwnym razie ukradnie ci cały dzień!


Twilight jest solidną odmianą outdoor w 100% Indica, która od lat jest popularna wśród użytkowników do celów leczniczych i wśród palaczy rekreacyjnych. Dobre plony z prawdziwym upaleniem Indica i łagodnym hajem, Twilight jest również odmianą, która pięknie się prezentuje, dzięki purpurowemu kolorowi i długim ciężkim topom. Jest to pani, którą będziesz chciał stale uprawiać. Bardzo polecana przez wszystkich fanów Indica outdoor.

Szczegóły produktu
4 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 100%
Rodzaj
Afghan Purple Indica 100%
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Twilight®

Twilight®

Twilight® Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: