Maroc®

Female Seeds
Ocena 

Maroc® Feminised

Ilość Nasion
22,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Maroc jest oryginalną, Outdoorową odmianą. Chcieliśmy aby była bliska jej prawdziwych przodków, zależało nam na tym aby otrzymać pożądany, żywiczny fenotyp. Byliśmy w stanie zbliżyć się do tego unikalnego zapachu Ketama, stabilizując przez kilka pokoleń. Aby zredukować czas kwitnienia skrzyżowaliśmy ją z Auto NL. To znacznie skróciło czas kwitnienia. Kwitnienie zaczyna się już w połowie lipca, w zależności od szerokości geograficznej.

Kwiaty są duże, długie i smukłe z otwartą strukturą, która pozwala każdej części rośliny najlepiej wykorzystać światło. Taka budowa kwiatów pozwala jej sobie radzić z pleśnią. Maroc jest ekstremalnie produktywna, z kwiatami okrytymi ogromnymi ilościami trichomów. Otwarta budowa kwiatu oraz marokańskie geny czynią też, że jest naturalnie odporna na pleśnie i grzyby. Jednakże zalecamy zachować ostrożność w bardzo wilgotnych klimatach.

Maroc ma niesamowitą korzeniową budowę. Nawet przy niewielkiej ilości wody nadal rozwija korzenie, niewiarygodnie szybko penetrując glebę głębiej i głębiej w poszukiwaniu wody. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy sadzenie tej odmiany pod gołym niebem lub w szklarni.

Należy pamiętać, że aby uzyskać oryginalny smak i efekt, musiałbyś go uprawiać w regionie Ketama. Jednak zarówno europejscy, jak i północnoamerykańscy ogrodnicy mogą oczekiwać doskonałych aromatycznych kwiatów, wczesnych plonów oraz imponującej produkcji.

Ktoś nazwie to oryginalnym old-schoolem z powodu efektu i ciepłego, entuzjastycznego uczucia. Relaksujące skamienienie i jednocześnie czysty head high charakteryzuje tę odmianę. Jej atrakcyjny, ziemisty i kwiatowy aromatyczny aromat razem z jej obfitym tworzeniem trichomów czyni ją bardzo pociągającą i niepowtarzalną odmianą

Szczegóły produktu
0 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
Pure Cultivar Ketama x Auto NL
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Maroc®

Maroc®

Maroc® Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: