Gorilla Glue Auto

FastBuds
Ocena 

Gorilla Glue Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Odmiana ta zyskała swój przydomek od trichomów, które podczas przycinania liści tego olbrzyma "sklejają" nożyczki tak, że nie da się ich otworzyć. Gorilla Glue jest silną hybrydą, która zapewnia nokaut, euforie i odprężenia, które "przyklei" Cię do kanapy. Jej masywne, gęsto żywicą pokryte pąki wypełniają pomieszczenie sosnowymi aromatami odziedziczonymi po macierzystych odmianach. Gorilla Glue ma za sobą legendarną historię. Ukochana Gorilla Glue #4 została stworzona przez Joesy'ego Whalesa i Mardogga. To był hit od samego początku, zdobywając puchar Cannabis HighTimes 2014 w SoCal i Michigan. Od tego czasu Gorilla Glue #4 uważana jest za jedną z najlepszych hybryd. Mieliśmy zaszczyt próbować oryginalnego GG #4 i byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Po zdobyciu klona tego szczepu w trakcie pewnego wydarzenia w Kalifornii, nie mogliśmy doczekać się, aby rozpocząć badania nad wdrożeniem go do naszego katalogu. Zajęło to trochę czasu, ale w końcu opracowaliśmy nasz własny, wyjątkowy Auto Gorrila Glue. To niesamowite i było warte swojej ceny. Rezultatem jest magiczna odmiana, która może osiągnąć 24% THC przy bardzo niskim poziomie CBD. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Sosna, z nutami cytrusowymi. Gorilla Glue zawiera także terpeny, które dodają do bukietu nuty diesel'a.

EFEKT

Gorilla Glue to nasza najsilniejsza odmiana! Jest tak naładowana trichomami, że od patrzenia nabiera się ochoty. Działanie można określić jako pogodne i wyjątkowo pozytywne. Mieszanka Sativa i Indica jest idealna dla tych, którzy szukają relaksu, a także euforii i znieczulenia. Efekty stopniowo wzrastają, osiągając kulminację w silnej ale przyjemnej sedacji.

UWAGI PRODUCENTA

Gorilla Glue jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Tylko upewnij się, że dobrze ją traktujesz, a ona nagrodzi cię wieloma kwiatami. Odmiana wytwarza takie ilości żywicy, że nie będziesz wiedział co z nią zrobić. Genetyka GG tworzy delikatną roślinę, najważniejsza rzecz, upewnij się, że jej nie stresujesz zanadto, aby mogła skupić się tylko na produkowaniu kwiatów. Zalecamy używanie doniczek o pojemności 40-50 litrów aby w pełni wykorzystać możliwości na zewnątrz. W pomieszczeniach najlepiej używać żarówek o mocy 600 - 1000 watów na metr kwadratowy. W ydajność Gorilla Glue jest zawsze godna szacunku. Większość pojedynczych roślin wytwarza duże, gęsto zalane żywicą, kleiste topy. W okresie kwitnienia wydziela aromatyczną mieszankę kwaśnej cytryny, sosny i paliwa.

Szczegóły produktu

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Gorilla Glue x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gorilla Glue Auto

Gorilla Glue Auto

Gorilla Glue Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: