C4 Auto

FastBuds
Ocena 

C4 Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

C4 powstała w wyniku wielokrotnych krzyżówek kilku wybranych purpurowych odmian. Hybryda znana z wybuchowej siły wzrostu, którą można już zauważyć na etapie korzeni. Połączyliśmy naszą genetykę autoflowering z kombinacją wysokowydajnych i żywicznych purpurowych odmian. Męski okaz wybrany przy selekcji C4 miała jak na Sativa wyjątkowo krótki czas kwitnienia, niewielkie odległości pomiędzy gałęziami a ich grubość była bardziej jak dla typowych odmian Indica. Podczas gdy samica wyróżniała się efektownym zapachem, smakiem, wysokim THC i niskim CBD. Zespół badawczy z laboratorium jest dumny ze swojego dzieła i jakości jaką reprezentuje. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Powiew masła o głębokich ziemistych nutach.

EFEKT

Wniknie w twoje ciało jak woda w papierowy ręcznik. W ciągu kilku minut poprawa samopoczucia i nastroju sprawi, że zaczniesz przytulać siebie i chmurę obok ciebie. Działanie jest jednakowo zrównoważone między głową i ciałem. Najlepszą częścią tego jest orzeźwiający posmak, podobny do cytrynowego sorbetu w upalne letnie popołudnie. Efekty mogą trwać dwie, długie radosne godziny. C4 jest jedną z naszych najlepszych odmian. Świetnie łagodzi bóle głowy, bóle mięśni, lęki lub stres.

UWAGI PRODUCENTA

Rośliny są gotowe w około 8 tygodni. W tym czasie możesz cieszyć się pięknym i majestatycznym cudem natury. C4 jest kompaktowa, kwiaty są zwarte, mocno wysadzane pomarańczowymi włoskami. Po drugim tygodniu kwitnienia, widoczne pąki zaczną się kształtować i podwajać z każdym następnym tygodniem. Maksymalną wysokość osiągnie w ostatnich dwóch tygodniach rozwoju. Końcowy etap to moment kiedy topy zaczynają mocno puchnieć. Roślina zacznie ostatecznie formować centralny szczyt, który wygląda jak święty Graal. W tym momencie wydajność C4 powinna być na poziomie 650 g/m2. Odmiana jest idealna zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących ogrodników, którzy oczekują wysokiej wydajności przy niskich nakładach. C4 jest bardzo odporna na szkodniki i pleśń dzięki czemu doskonale się rozwija w niemal każdym środowisku. Jeśli szukasz nie wymagającej odmiany, która radzi sobie sama bez opieki to C4 jest właśnie dla Ciebie!

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
(Big Bud x Skunk x White Widow) x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

C4 Auto

C4 Auto

C4 Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: