Vertigo Auto

Ocena 

Vertigo Auto Feminised

Ilość Nasion
33,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Kiedy raz spróbujesz Vertigo, nie będziesz chciał przestać; ta wspaniała automatycznie kwitnąca roślina stanowi doskonałą opcję dla pacjentów medycznej marihuany próbujących uśmierzyć ból.

Jeden z naszych najnowszych szczepów, Vertigo, jest automatycznie kwitnącą rośliną, na której badania i rozwój poświęciliśmy wiele czasu. Przed wprowadzeniem jej na rynek liczne pokolenia były testowane aby otrzymać tę hybrydę Sativa/Indica, udoskonalając jej stabilność i siłę.

Przez ostatnie kilka lat istniał duży popyt na nasze automatycznie kwitnące odmiany. Aby poszerzyć wybór naszych automatów przełożyliśmy nasze 20-letnie doświadczenie w praktykę, aby upewnić się, że zredukowanemu rozmiarowi i krótkiemu czasowi kwitnienia będzie towarzyszyć wysoka jakość. Vertigo jest jednych z tych szczepów, które powstały w wyniku starannych działań R & D (Research and Development – Badania i Rozwój), które stosujemy w Paradise Seeds, a w wyniku których udało nam się stworzyć jedną z pierwszych odmian automatycznych specjalnie z myślą o użytkownikach medycznych. Jako ze część z pacjentów medycznej marihuany niekoniecznie jest doświadczonymi ogrodnikami Vertigo została zaprojektowana tak aby być łatwą, uniwersalną i wyrozumiałą odmianą. Dobrze przystosowana do przestrzeni Indoor, może osiągnąć wysoki wzrost dzięki genom Sativy, osiągając 1 metr lub więcej. Jej krótki czas kwitnienia – 60 dni – czyni ją popularnym wyborem.

Będzie rosnąć bardzo dobrze również w środowisku zewnętrznym. Co jest oczywiste, więcej światła słonecznego i cieplejszy klimat na południu Europy, w południowych stanach USA i na półkuli południowej sprzyjają większym zbiorom. Jeśli chodzi zaś o regiony północne, lubimy myśleć o tym – podobnie jak o wszystkich naszych automatach – jako o darze od Boga dla rolników zamieszkujących na tych bardziej umiarkowanych obszarach! Vertigo dobrze sprawuje się w miejskich i wiejskich ogrodach w krajach takich, jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, północne Stany Zjednoczone czy niektóre rejony Kanady.

Smak jest owocowy z dominacją cytrusów, a efekt fizyczny. Szczególnie pomocny na paraliżujący ból, Vertigo wywołuje jednocześnie zrównoważony haj, na którym nie grozi Wam zniknięcie wciśniętym w kanapę i który pozwala na ogarnięcie wszystkich zadań.

Świetny hybrydowy haj nie wciska w kanapę, ale pomaga na moje bole szyi i pleców.” Autoflower.net Forum

Szczegóły produktu
1 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 50% / Sativa 50%
Rodzaj
Tajemna Hybryda x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Vertigo Auto

Vertigo Auto

Vertigo Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: