Fastberry Auto

FastBuds
Ocena 

Fastberry Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Fastberry jest jedną z naszych najcenniejszych odmian gdyż pochodzi z oryginalnej linii Blueberry. o zachwycą miłośników marihuany o smaku owocowym. To hybryda Sativa-Indica została opracowana na podstawie starej linii Amerykańskiej Blueberry. Rezultatem jest mała, mocna roślina z ciężkimi, zwartymi kwiatami, o cechy i działaniu Indica, zachwyci miłośników owocowych smaków. Fastberry jest alternatywą przeznaczoną dla miłośników Blueberry zamieszkałych północne szerokości geograficzne. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Jagodowe delicje, mistrzowski smak

EFEKT

Fastberry przywróciła naszą wiarę w ludzkość. Działanie jest długotrwałe i ciężka, jak w przypadku dobrych odmian Indica, a wrażenia fizyczne, można opisać jako ponad naturalne. Jeśli szukasz relaksu, chcesz tylko poleżeć na sofie bez przeszkód, wypróbuj Fastberry. Odmiana ceniona zarówno ze względu na silne działanie rekreacyjne jak i doskonałe właściwości lecznicze. Wielu pacjentów poszukuje tej odmiany ze względu na jej właściwości, gdyż pomaga w leczeniu: dysfunkcji nerwowych, łagodzi ból, zmniejsza nudności, łagodzi skutki związane z przejściem przez chemioterapie. Jest także doskonałym narzędziem w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji, bezsenności, migren, stresu i skurczów mięśni a także zespołu niespokojnych nóg.

UWAGI PRODUCENTA

Fastberry ma krótki okres kwitnienia i dobrze dostosowuje się do zmian w warunkach środowiskowych. W klimacie śródziemnomorskim można uzyskać dwa lub trzy zbiory w sezonie. Ponadto Fastberry sprawdza się wyjątkowo dobrze w pomieszczeniach ze względu na ogólną łatwość i stabilną genetykę. Kwitnienie rozpoczyna się zaledwie po 25 dniach. Najbardziej przyjemnym aspektem rozwoju Fastberry jest szeroka gama odcieni niebieskich, purpurowych i czerwonych rozwijających się w trakcie kwitnienia. Jest to kompaktowa roślina, która dobrze radzi sobie w 10 litrowych donicach. Osiąga 120 cm ale zazwyczaj nie przekracza 70 cm, nie trzeba się więc przejmować ciekawskimi sąsiadami. Zapach obecny podczas całego cyklu wzrostu jest niesamowicie przyjemny dla nosa, przypomina świeże jagody. Odmiana gotowa jest do zbiorów po 9 tygodniach, może dostarczyć do 250 gramów na roślinę. Nie powinno to stanowić większego wyzwania ale ważne jest aby nie dawać za wiele nawozów, ponieważ nieprawidłowe poziomy mogą zmienić jej aromat i smak. Poziom THC sięga 19% a CBD do 1%.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
Blueberry (DJ Short line selection) x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Fastberry Auto

Fastberry Auto

Fastberry Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: