Auto Whiteberry

Ocena 

Auto Whiteberry Feminised

Ilość Nasion
33,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Słodka PięknośćAuto Whiteberry jest tak piękna, i dokładnie tak zabójcza jak nasza wersja feminizowana; jedyną różnicą jest to, że jej egzotyczne topy pochodzą od mniejszej rośliny i są ustawione według automatycznego zegarka.

Kiedy wyprodukowaliśmy szere automatycznie kwitnących roślin, wybraliśmy niektóre z naszych ulubionych odmian Paradise na repliki, a jedną z nich była White Berry. Wybraliśmy właśnie ją, ponieważ oryginał był produktem, w który zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i wysiłku, szczepem nowej generacji, który łączył w sobie najlepsze elementy swoich klasycznych przodków. Rezultatem była roślina o niemal perfekcyjnej formie. Wytrzymała, z topami rosnącymi wokół głównej łodygi i z uporządkowanym wzorcem wzrostu, Auto Whiteberry ma kolor charakterystyczny dla oryginału. Topy układają się w zbite, pokryte żywicą kępy lśniące trychomami. Ten automatycznie kwitnący szczep jest doskonałą opcją zarówno do uprawy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dla growerów preferujących Indoor, rozmiar czyni z niej poręcznego przyjaciela, zwłaszcza na o ograniczonej przestrzeni. Rośliny osiągają wysokość około 75 cm i pomimo że zbiory mogą nie być tak pokaźne jak w przypadku niektórych innych odmian, jakość końcowego produktu czyni ją popularnym wyborem wśród koneserów poszukujących bardziej egzotycznych przeżyć. Szacunkowe 63 dni pomiędzy zasadzeniem i zbiorami również są całkiem wabiące.

Auto Whiteberry jest tak samo dobrze przystosowana do uprawy w Outdoor, szczególnie w ogrodach i szklarniach, gdzie zabawa nosi nazwę kamuflaż. Dla ogrodników martwiących się sąsiadami, jeden lub dwa krzaki na balkonie również nie są wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa. Na rynku jest jedynie kilka automatycznych roślin, które będąc uprawianymi na zewnątrz mają taką wydajność i szybkość (65 dni).

Kiedy jest już ścięta, Auto Whiteberry charakteryzuje taka sama złożoność i wszechstronność, jaka jest udziałem oryginału. Wyszukana struktura genetyczna dająca połączenie haju i skucia wytwarza dym, który pomoże Wam przetrwać dzień, a następnie utuli Was do snu, gdy nastanie noc.

Hybrydowa genetyka White Berry czyni z niej złożony i uniwersalny szczep. Standardowy rezultat to efekt sativy w głowie, z jednoczesnym typowym dla indici uczuciem na ciele, kiedy jest zażywana w większych ilościach.” Leafly.com

Szczegóły produktu
3 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 80% / Sativa 10% / Ruderalis 10%
Rodzaj
Whiteberry x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Auto Whiteberry

Auto Whiteberry

Auto Whiteberry Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: