Dinamex Auto

Dinafem
Ocena 

Dinamex Auto Feminised

Ilość Nasion
29,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Dinamex Autoflow jest wynikiem połączenia Haze 2.0 Auto (Haze Auto x Jack Herer) z Dinamex (Cali Sour x Emerald OG Kush). Wysokiej jakości odmiana, która wykazuje doskonałą równowagę na wszystkich poziomach i posiadają nadzwyczajną złożoność smaku. Dinafem opracowało tę hybrydę aby udowodnić wszystkim sceptykom odmian automatycznych, że automaty mogą oferować nie tylko szybkie ale również duże plony o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości.

Dinamex Auto to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują kompletnej i zrównoważonej odmiany. Jest silna, łatwa, o umiarkowanym wzroście i krótkim okresie kwitnienia. Daje liczne plony o wydłużonych i gęstych topach mocno pokrytych żywicą. Dominują cechy Sativa lecz wyglądem rośliny bardziej przypominają Indica. Obfite zbiory w sposób szybki i prosty, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Aby roślina rozwinęła cały swój potencjał zaleca się dodanie nawozu, jak również regularne podlewanie ale w niewielkich ilościach. Dodanie 30% kokosa do mieszanki ziemi pomoże przyspieszyć proces metabolizmu w roślinie.

Dinamex Auto ma wyszukany aromat i smak, z nutami oleju napędowego, ropy naftowej oraz cytrusów. Jej działanie jest silne, długotrwałe, fizyczne i umysłowe. To doskonała odmiana jeżeli przed tobą wieczór odprężenia w gronie przyjaciół.

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Dinamex x Haze 2.0 Auto
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Dinamex Auto

Dinamex Auto

Dinamex Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: