Blackberry Auto

FastBuds
Ocena 

Blackberry Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Uwaga! Do wszystkich smakoszy! Blackberry od Fast Buds jest rośliną o potężnym bukiecie smaków, w tym ostrych, słodkich, owocowych, dzikich jagód i sosny. Ta automatyczna wersja słynnej Blackberry Kush jest hybrydą o dominancie Indica z minimalną nutą Sativa. To nie wszystko, Blackberry jest jedną z fioletowych odmian od Fast Buds o nieprawdopodobnym głębokim kolorze ciemnego wina. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Bardzo słodki, maślany z jagodowym aromatem.

EFEKT

Działanie przypomina stereotypową ciężką Indica. Spodziewaj się dużego odprężenia, nie licz na to, że szybko wstaniesz z kanapy. Efekty rozpoczynają się od stymulacji mózgowej, po której nastąpi szybki okres relaksacji. Idealna odmiana na noc, nawet najbardziej uparta nocna sowa poczuje się rozluźniona, zrelaksowana i senna.

UWAGI PRODUCENTA

Rośliny mieszczą się w przedziale 70-110 cm. Przestrzeń pomiędzy gałęziami jest mała, topy wyrastają w niewielkich odległościach od siebie. Taka struktura pomaga roślinie utrzymać się, gdy tylko zaczną kwitnąć piękne czarne / fioletowe pąki. Z biegiem czasu żywica zaczyna gromadzić się na kwiatach, sprawiając wrażenie śnieżnej, purpurowej choinki. Podczas kwitnienia, zapach jest zniewalający, dominują owocowe nuty. Nie zapominaj o rękawicach, świeże topy o wysokim wskaźniku THC i niskim CBD są strasznie lepkie. Najrzadszą cechą Blackberry jest jej zdolność do wytwarzania liliowego zapachu i kwiatów w czerwonych odcieniach. Nie znajdziesz genetyki takiej jak ta gdziekolwiek indziej. Mimo, że nadaje się do uprawy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, Blackberry chętnie korzysta z dodatkowych godzin światła, które oferuje Indoor. Aby uzyskać maksimum zapewnij co najmniej 18 godzin światła i 6 godzin ciemni. Twoje super rośliny będą gotowe w 8 tygodni. Wydajność Blackberry może wynosić do 600 g/m2. Outdoor świetnie sobie radzą w ciepłych klimatach, gdzie nie odczuwalna jest zmiana temperatury. 10 do 15 dni przed zbiorami, można zauważyć bardzo ciemnofioletowy kolor uzupełniony słodkimi owocowymi aromatami i nutą ziemistych niuansów.

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
Blackberry Kush x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Blackberry Auto

Blackberry Auto

Blackberry Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: