Amnesia XXL Auto

Dinafem
Ocena 

Amnesia XXL Auto Feminised

Ilość Nasion
32,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Amnesia XXL Auto to odmiana o dominancie Sativa, jest krzyżówką Original Amnesia i Original Amnesia Autoflowering. Ten znakomitej jakości automat zadowoli najbardziej wybrednych wielbicieli Sativa. Zespół Dinafem jest wyjątkowo dumny ze swojej pracy. Ponieważ ten szczep, trzeciej generacji autoflow usunie wszelkie uprzedzenia, które zwykle mają miejsce w przypadku genetyki autofloweringu. Amnesia XXL Auto est niesamowicie produktywnaa jej zawartość THC i smak są dokładnie tym, czego moglibyśmy się spodziewać po tak legendarnym rodowodzie.

Wspaniała odmiana o średniej budowie, silna, łatwa o krótkim okresie kwitnienia. Produkuje duże, ciężkich i zwarte szczyty, gęsto pokrytych żywicą. Amnesia XXL Autoflow gwarantuje szybkie i obfite zbiory na zewnątrz w tym samym roku o ile dobowy cykl nasłonecznienia na to pozwala. Świetnie sobie radzi w warunkach Outdoor w regionach o klimacie kontynentalnym, gdzie brak przestrzeni lub obecność sąsiadów nie jest problemem, a uzyskanie dużych zbiorów jest priorytetem.

Zaleca się dodanie 30% kokosa do ziemi w celu ulepszenia jej natlenienia i przyspieszenia różnych następujących procesów asymilacji i przetwarzania. W celu zwiększenia cech aromatycznych i smakowych produktu końcowego zaleca się umiarkowane nawożenie.

Jej aromat i smak są intensywne i złożone, z wyraźnymi nutami cytryny, Haze, kadzidła i sosny. Jej działanie jest silne i długotrwałe, bardziej umysłowe, niż fizyczne. Jest to doskonała odmiana do miłego spędzania czasu z przyjaciółmi.

Szczegóły produktu
16 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Original Amnesia x Original Amnesia Auto
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Amnesia XXL Auto

Amnesia XXL Auto

Amnesia XXL Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: