Auto Bubble

Female Seeds
Ocena 

Auto Bubble Feminised

Ilość Nasion
20,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Auto Bubble jest automatycznie kwitnącą wersją Bubble Gum. Oryginalnie Bubble Gum został opracowany przez ogrodników w Indianie w USA. Stąd genetyka przeniosła się do Nowej Anglii i ostatecznie do Holandii.

Auto Bubble rośnie energicznie, gałęzie są elastyczne i silne, potrafi się rozciągać ale można ją delikatnie zahamować za pomocą LST i innych technik. Światło równomiernie i z łatwością dociera do wszystkich zakamarków rośliny. I wreszcie, kończy się kwitnienie po około 8 tygodniach.

Auto Bubble to bardzo łatwa odmiany, nie potrzebuje wiele uwagi i opieki, a w zasadzie sama rośnie, praktycznie bez pomocy z zewnątrz. Auto Bubble wytwarza gęste pąki, pokryte słodką i subtelną zasłoną z żywicy. Niektóre osobniki rzeczywiście wykazują słodki zapach i smak różowej balonowej gumy do żucia. Wydajny automat ale można zdecydowanie zwiększyć jego plon dzięki dobrej pielęgnacji i inteligentnemu nawożeniu. To dobra odmiana na co dzień, działanie jest relaksujące i łagodne, ponieważ nie pozostawia uczucia ciężkiego otępienia umysłu.

Szczegóły produktu
0 Przedmioty

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Bubblegum x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Auto Bubble

Auto Bubble

Auto Bubble Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: