Blue Dream'Matic Auto

FastBuds
Ocena 

Blue Dream'Matic Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Hybryda Blue Dream o dominujących cechach Sativa, jest podstawą sceny zachodniego wybrzeża USA. Oryginał był krzyżówką Blueberry, popularnego szczepu, wykorzystywanego do łagodzenia bólu i Haze, genetycznego szkieletu kilkudziesięciu najlepszych Sativ. Botanicy Fast Buds wzięli oryginał i połączyli z własną genetyką aby stworzyć światowej klasy Blue Dream ale w wersji automatycznej. Blue Dream'Matic pachnie i smakuje, podobnie jak oryginał z dodatkowym cytrusowym kopnięciem. Blue Dream'Matic to "prawdziwa niebieska linia", zapewniająca euforyczne, relaksujące i podnoszące na duchu działanie. Jest wierna klasycznemu Blue Dream o wysokim poziomie THC i niskim CBD. We wczesnym stadium wzrostu występują wyczuwalne słodkie, ziemiste nuty, które w późnieszym etapie połączą się z ostrym jagodowym zapachem. Nasza wersja Blue Dream Auto niesie również cytrusowy zapach, który jest sekretem jej super doładowanych efektów. Duże, długie, gęste pąki są charakterystyczne dla Blue Dream'Matic. Rozprzestrzenia swoje gałęzie szeroko i daleko - bardziej jak gigantyczny krzew niż jak drzewo. Wydajność Blue Dream'Matic, może wynieść do 300 g na roślinę w zaledwie 9 tygodni. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Tajemnica Blue Dream'Matic to odrobina substancji chemicznej znanej jako Limonene. Ten terpen nie tylko nadaje szczepowi cudowny cytrusowy smak i zapach, którego brakowało w oryginale, ale także poprawia efekty. Odmiany o wysokim Limonenie, takie jak nasz szczep Blue Dream'Matic, oferują odprężające doznania, wyraźną poprawę nastroju i bardzo małą sedację. Połączenie tych cytrusowych nut są z jagodowymi i ziemistymi nutami oryginału, finalnie dało przepyszny smak sosny i cedru z cierpką słodyczą.

EFEKT

Jedna z naszych najbardziej stymulujących odmian. Blue Dream'Matic to mieszanka Sativa-Indica (75% Sativa), która intensywnie działa na głowę a następnie relaksująco na ciało – idealna na popołudniowy wypoczynek. Nie zalegniesz zagubiony na kanapie.

UWAGI PRODUCENTA

Blue Dream'Matic rośnie jak marzenie. Ma tendencję do szybkiego dojrzewania, rośliny są gotowe już po dziewięciu tygodniach. Jest spragniona i żarłoczna, więc nie należy żałować wody i przejmować się odżywkami. Niezależnie od tego czy dostanie odpowiednią mieszankę jedzenia i wody, produkcja pąków eksploduje, dając gęsty krzew lepkich topów o jagodowym aromacie. W początkowej fazie gałęzie żwawo się rozrastają, zapewniając doskonałą przestań dla przyszłych kwiatów. Obfite zbiory mogą być gotowe już po dziewięciu tygodniach, jednak niekiedy będzie trzeba poczekać aż 11 tygodni.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 25% / Sativa 75%
Rodzaj
Blue Dream x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Blue Dream'Matic Auto

Blue Dream'Matic Auto

Blue Dream'Matic Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: