Californian Snow Auto

FastBuds
Ocena 

Californian Snow Auto Feminised

Ilość Nasion
40,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Przedstawiamy wam Californian Snow! To, najrzadsza i najśmielsza odmiana stworzone przez zespół naszych botaników. Krzyżówka odkrytej przez nas pod koniec 2013 roku, oldschoolowej Amerykańskiej odmiany z naszą genetyką autoflow! U roślin przeważają cechy Sativa (wystarczy spojrzeć na liście) jednak ich genetyczne właściwości pochodzą od Indica. Tak czy inaczej ta hybryda jest pokryta białą żywicą tak mocno jakby była posypana płatkami śniegu, stąd nazwa California Snow. Stosowana medycznie przy: jaskrze, padaczce, stwardnieniu rozsianym, bólach pleców, PMS, zapaleniu stawów, opryszczce, reumatyzmie, AIDS, guzach, astmie.

SMAK/AROMAT

Słodki (jak ciasto) z gorzkim posmakiem i nutami cytrusowymi. Rozlany sok z limonki na szarlotce mamusi.

EFEKT

Jak jazda na nartach na krótkim odcinku z maksymalną prędkością w pełni chwały. Efekty są niemal natychmiastowe, momentalnie czuć intensywny przypływ energii dzięki czemu można to świetnie wykorzystać. Przy Californian Snow oczekiwanie śniegu dobiegnie końca, a jak się tylko ockniesz wrócisz do ciepłego Cali słońca.

UWAGI PRODUCENTA

Fotoperiod 18/6 da znakomite rezultaty zaledwie w 8 tygodni od startu. California Snow oferuje wydajność rzędu 250 gramów z rośliny. Rośliny rzadko przekraczają 130 cm, zazwyczaj osiągają około 80 cm. California Snow powstała z myślą o rolnikach, którzy żyją w zimniejszych obszarach, gdzie występuje krótkie lato. Jeśli to ty, usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy drewnianym kominku. Zaraz zostaniesz przetransportowany do miłego, ciepłego miejsca zwanego Kalifornia. Outdoor w ciepłym klimacie można uzyskać cztery zbiory w jednym sezonie wegetacyjnym. Po czwartym tygodniu kwitnienia apetyczny zapach limonki i aromat cytrusów zaczynie się wyraźnie ukazywać. Dlatego zaleca się filtry węglowe. THC potrafi osiągnąć poziom 19%, a CBD 1%. Godny wybór, które świetnie sprawdza się w łagodzeniu stresu i niepokoju.

Szczegóły produktu
6 Przedmioty

Opis

Genetyka
Hybryda
Rodzaj
Californian old strain x Canadian Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Californian Snow Auto

Californian Snow Auto

Californian Snow Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: