Auto Kush

Female Seeds
Ocena 

Auto Kush Feminised

Ilość Nasion
20,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Automatyczna wersja odmiany nosząca nazwę pasma górskiego Hindukush. Rośliny Kush pochodzą z region graniczącego z Afganistanem, Iranem, Pakistanem i północnymi Indiami. Auto Kush poradzi sobie w prawie każdym środowisku, dzięki jego genom Ruderalis, które pobudzają kwitnienie nawet na bardzo dużych wysokościach i w trudnych warunkach środowiskowych.

Auto Kush produkuje rośliny średnich rozmiarów, około 100 – 120 cm wysokości, z dość długimi i lepkimi kwiatami. Odmiana autokwitnąca o dużej mocy z wieloma odgałęzieniami. Jest nieco mniej kompaktowa niż oryginalny Kush. Kwiaty pokryją się przepyszną, ciężką żywicą, kiedy będą w pełni dojrzałe. Właściwie to możesz zobaczyć jak wygląda dobry produkt końcowy, zanim pójdzie do ścinki. Smak jest z górnej półki, haszowy z subtelną nutką indyjskich przypraw, wzbogaconą nikłym odcieniem zapachu kadzidła. Woń jest przyjemna, piżmowa, pachnie jak Haze.

Efekt jest typowy dla Kush z bardzo ciężkim skamienieniem ciała. My w Female Seeds mówimy, że ten jest bardziej odurzający niż jego przodek Lemon Kush.

Szczegóły produktu
0 Przedmiot

Opis

Genetyka
Indica
Rodzaj
Hindu Kush x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Auto Kush

Auto Kush

Auto Kush Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: