Pandora Auto

Ocena 

Pandora Auto Feminised

Ilość Nasion
33,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Darczyńca… W greckiej mitologii Pandora była pierwszą kobietą na Ziemi, obdarowaną wyjątkowym prezentem przez każdego z Bogów zasiadających na szczycie Olimpu. Ta historia została inspiracją dla nazwania tej słodko – pikantnej Indici...

Pandora to kolejna z naszych automatycznie kwitnących odmian, która została stworzona z uwzględnieniem użytkowników medycznych. Kiedy pierwszy raz trafiła na rynek zdobyła renomę jednego z najmocniejszych automatycznych szczepów na świecie. Użyliśmy genów ruderalis, aby nadać jej charakterystyczny szybki czas kwitnienia i niewysoką posturę, jednak pozostała część osobowości Pandory to czysta Indica, wpisująca się w tradycję naszych słynnych odmian Sensi Star I Spoetnik #1. Pandora jest laureatką konkursów; odznaczona na High Life Cup, wyróżnia się takimi cechami jak zbita, zwarta forma czy długie, aromatyczne topy opakowane w żywicę. Wprowadzona na rynek zdobyła popularność wśród rolników zarówno Indoor jak i Outdoor, doceniona za swoją zdolność do wyciągania się i potencjał przynoszenia dużych plonów.

Dla ogrodników preferujących Indoor Pandora jest wymarzoną rośliną z wysokim współczynników calyxów do liści i topami, które są długie, grube i lepkie. Dobra do upraw o ograniczonej przestrzeni – rośnie korpulentna i opasła, rzadko kiedy osiągając 1m wysokości Indoor, szybko kwitnie (60-75 dni, w zależności od środowiska).

Na zewnątrz, w warunkach ogrodowych, szklarniach czy miejskich balkonach można spodziewać się wzrostu do 1.20 metra. Ogrodników z obszarów południowych (od Hiszpanii i Włoch w Europie do południowych stanów USA), jak również tych mieszkających na półkuli południowej Pandora oferuje potencjał wytworzenia plonów, które mogą przekroczyć nasze uśrednione szacunki. Roślina charakteryzuje się satysfakcjonującą wydajnością również w północnych częściach Europy i w Kanadzie; jest dobrym wyborem dla tych, którzy planują wczesne zbiory.

Smak jest słodki, efekt odprężający. Zapalona, Pandora wytwarza gładki dym i wywołuje długotrwałe brzęczenie. To czyni ją popularnym wyborem użytkowników medycznych, którym zależy na otrzymaniu swojego własnego lekarstwa.

Zwycięzca Highlife Cannabis Cup Amsterdam 2012 w kategorii Autoflowering

Szczegóły produktu
7 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 70% / Sativa 20% / Ruderalis 10%
Rodzaj
Tajemna Hybryda x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pandora Auto

Pandora Auto

Pandora Auto Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: