Early Girl® - Regular

Sensi Seeds
Ocena 

Early Girl® - Regular

Ilość Nasion
25,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Ta godna zaufania, elastyczna odmiana stanowi najwcześniej kwitnącą odmianę oferowaną przez Sensi Seeds, z wyjątkiem oczywiście odmian samozakwitających. Early Girl cieszy się zaufaniem klientów od lat 80-tych XX w., ponieważ z sezonu na sezon zapewnia bajeczne żniwo w postaci grubych, lśniących pąków górnych, nawet podczas krótkiego lata w krajach wysuniętych na północ. Przy zachowaniu podstawowych zasad Early Girl z pewnością będzie rozwijać się wspaniale, dlatego stanowi doskonałą propozycję na balkon, taras czy do ogrodu dachowego lub do oszklonej werandy.

Kilka tych pięknych, niewielkich roślin z pewnością zmieści się w każdym domu. Wystarczy zaledwie jeden lub dwa metry kwadratowe przydomowej przestrzeni dobrze nasłonecznionej w dzień, a zaciemnionej nocą, aby Early Girl pokazała nam swoje uroki. Światło słoneczne, regularne podlewanie oraz okresowe nawożenie to wszystko, czego jej potrzeba. Rośliny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wytwarzają kolumny grubych, lepkich pąków o aromacie haszyszu, gwarantujących łagodny i długotrwały efekt.

Geny odmian afgańskich i północnoindyjskich nadają Early Girl jej mocne cechy kojarzące się głównie z konopią indyjską, zaś delikatny wpływ sativy zawdzięcza ona odległemu pokrewieństwu z przywykłymi do znacznych wysokości meksykańskimi przodkami.

Największe pąki Early Girl wyrastają na pojedynczej, głównej łodydze, natomiast większość gałęzi górnych pozostaje blisko, co umożliwia skupiskom kwiatów uformowanie środkowego pąka szczytowego. Bez przycinania dolne gałęzie mogą pod koniec okresu wzrostu na świeżym powietrzu dorównać wysokością łodydze górnej, tak, że ich ogromne, gęste wierzchołki wydają się krążyć wokół ogromnego topu.

Szczegóły produktu
1 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 75% / Sativa 25%
Rodzaj
Afghan x Indian x Mexican
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Early Girl® - Regular

Early Girl® - Regular

Early Girl® - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: