Khufu - Regular

Ocena 

Khufu - Regular

Ilość Nasion
38,80 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Khufu ma klasyczny słodki smak oryginalnego Kush - tego słodkiego San Fernando Kush! Nazwana na cześć pierwszego budowniczego piramidy. Khufu jest krzyżówką męskiego San Fernando Kush z naszą żeńską Kuchi. Zbuduj własne (zielone) piramidy, tak jak starożytny władca na cześć, którego nazwano tę odmianę... Calyx'y nakładają się na siebie warstwowo dzięki czemu Khufu produkuje ogromny plon, który zaspokoi nawet najbardziej wybrednych miłośników Kush.

Gdy pojawił się pomysły na stworzenie nowego eksperymentu, wzięliśmy i tak już potężnego Kuchi (SFV Kush x Exodus Cheese) jako punkt wyjścia do znalezienia jeszcze silniejszej krzyżówki. W poszukiwaniu idealnego dawcy, zdecydowaliśmy się na potrójną krzyżówkę wsteczną pomiędzy męskim Kuchi a żeńską San Fernando Valley OG Kush. Chcieliśmy się skupić na jak najbardziej stabilnych i bezkompromisowych elementach Kusha – z których to zbudowane są legendy.

Khufu wprowadzi Cię w stan zrelaksowany lecz gadatliwy. Ma słodki smak, który często opisywany jest jako podobny do szałwii z nutą cytrusową. Khufu składa się w 1/3 z Cheese i w 2/3 Kusha, jednak Exodus Cheese nadal jest wyraźnie wyczuwalny w smaku. Zapach ma nutę kawy za sprawą San Fernando Kush. Mała i gęsta odmiana wygląda inaczej niż większość Indic - nawet nieznacznie przypomina Sativa z wyglądu. Niektóre fenotypy są nawet podobne do Haze zarówno pod względem wyglądu, jak i smaku, mimo to, jest zdecydowanie Indica. Khufu produkuje bardzo mocne, charakterystyczne dla Kushy topy. Odmiana idealna dla osób chcących zmaksymalizować ograniczoną przestrzeń.

Każdy kto szuka idealnej rośliny matki lub chce eksperymentować z własnymi krzyżówkami, doceni Khufu za jej silną i różnorodną genetykę. Osoby ceniące różnorodność na pewno docenią rozrzut pomiędzy fenotypami. Miłośnikom Kush z całego świata na pewno przypadnie do gustu silny body stone jaki oferuje ta odmiana. Idealna na wieczorny odpoczynek.

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 75% / Sativa 25%
Rodzaj
San Fernando Valley OG Kush x Kuchi
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Khufu - Regular

Khufu - Regular

Khufu - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: