Jamaican Pearl® - Regular

Sensi Seeds
Ocena 

Jamaican Pearl® - Regular

Ilość Nasion
25,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Opis

Prawdziwy przełom! Karaibska ganja doskonała w klimacie europejskim! Jamaican Pearl to słodka, mocna Sativa której obecność przyniesie smak południowych mórz do każdego ogrodu i sprawi, że nawet na północy poczujemy się choć trochę bardziej… tropikalnie.Jamajka jest ojczyzną konopi siewnych o nieporównywalnej jakości i mocy, sukcesywnie selekcjonowanych od pokoleń, dlatego tym dziwniejsze wydaje się, że genotypy karaibskie nie cieszą się tak dużą popularnością w dzisiejszych czasach.

Entuzjazm, z jakim powitano pojawienie się odmiany Marley's Collie, dowiódł firmie Sensi Seeds, że rolnicy na całym świecie bardzo chętnie poznali rozkosze prawdziwej sinse. W trakcie lat pracy, które doprowadziły do uzyskania tej odmiany, udało nam się również opracować inne niezmiernie interesujące wariacje na temat genotypu jamajskiego, z których najbardziej obiecujący okazał się projekt wyprodukowania hybrydy o dominujących cechach odmian jamajskich nadającej się jednak do uprawy w warunkach krótkiego i względnie zimnego lata.

Gdy już znaleźliśmy doskonałą roślinę żeńską odmiany Marley’s Collie, dokooptowaliśmy do niej równie szlachetny egzemplarz męski z naszej ulubionej rodziny Early Pearl jako dawcę pyłku, ponieważ ta słodka i łagodna Sativa, znana z wytwarzania odpornych i szybko kwitnących roślin, stwarzała najmniejsze niebezpieczeństwo osłabienia jamajskiego dorobku lub zakłócenia tropikalnego aromatu hybrydy.

Tak, jak w przypadku Marley's Collie, nowa krzyżówka f1 szturmem zdobyła serca rolników z Sensi. Z sadzonek testowych powstały jednorodne, mocne rośliny charakteryzujące się szybkim, właściwym Sativie wzrostem oraz idealnym połączeniem wagi, aromatu i mocy. Jamaican Pearl natychmiast znalazła się w banku nasion Sensi i dołączyła do grupy najpopularniejszych odmian uprawianych pod gołym niebem.

Jak przystało na roślinę przystosowaną do europejskiego lata, Jamaican Pearl doskonale sprawdza się w niemal każdym klimacie i dowolnych warunkach. Zwolennicy upraw pod dachem, których może razić wysoka cena odmian tropikalnych, powinni zastanowić się nad dodaniem tej właśnie odmiany do swojej kolekcji, bowiem bez żadnych dodatkowych starań ponad te, których wymaga każda inna Sativa, Jamaican Pearl zapewnia doskonałe wyniki Indoor.

Szczegóły produktu
1 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Jamaican Pearl® - Regular

Jamaican Pearl® - Regular

Jamaican Pearl® - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: