Think Different

Ocena 

Think Different Feminised

Ilość Nasion
45,00 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Czasami dostawcy nasion muszą ‘myśleć inaczej’, aby wybić się z tłumu. Dutch Passion dokonał tego poprzez wprowadzenie technologii nasion feminizowanych, w latach ’90 i następnie poprzez stworzenie wyjątkowych odmian feminizowanych automatycznie kwitnących AutoFem.


Tutaj celem było stworzenie odmiany automatycznie kwitnącej, która dawałaby obfite plony przy najwyższym poziomie mocy, który konkurowałby z najlepszymi odmianami tradycyjnymi.

Wykorzystaliśmy z genetycznego banku nasion Dutch Passion, odmianę nazwaną AK420, aby rozpocząć proces. Jest to hybryda AK47, dająca duże zbiory i wyjątkowy poziom mocy. AK420 została następnie skrzyżowana ze starannie dobieranymi Ruderalis. Celem było przekroczenie standardów ustalonych przez bestseller 2011 r. w sektorze AutoFem, AutoMazar.

‘Think Different’ jest odmianą AutoFem, która osiąga przeważnie wysokość 1-1,5 m i może dać zbiory 250-300 g z rośliny, jeśli uprawiana w idealnych warunkach. ‘Think Different’ składa się w 60% z Sativy, w 20% z Indica i w 20% z Ruderalis. Poziom produkcji w uprawie Indoor dochodzi do 500 g/m², zgodnie z doświadczeniami holenderskich komercyjnych rolników. Od wysiania do zbiorów potrzebuje tylko 9 tygodni, a zmierzony poziom THC oscyluje wokół 18%. Jest to silnie upalająca i łatwa w uprawie odmiana, której poważni ogrodnicy nie mogą nie wypróbować!

Szczegóły produktu
4 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 20% / Sativa 60% / Ruderalis 20%
Rodzaj
AK420 x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Think Different

Think Different

Think Different Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: