Hell’s Bells - Regular

Ocena 

Hell’s Bells - Regular

Ilość Nasion
38,80 zł
Brutto
Ilość

 

 

 

Opis

Hell's Bells wyróżnia się smakiem Kush oraz potężnym działaniem. Powstała z połączenia naszych dwóch najpopularniejszych i najskuteczniejszych odmian, Strawberry Sour Diesel i Kuchi.

Hell's Bells jest efektem krzyżówki potężnego ojca Kuchi z fenotypem w pełni cukrem pokrytym, żeńskiej rośliny SSD. Hell's Bells to idealnie połączenie rośliny o potężnym działaniu z ogromną produktywnością. Udało nam się zwiększyć wydajność, łącząc te dwa odrębne szczepy. Jednocześnie natrafiliśmy na kilka naprawdę różnych cech, którymi byliśmy zaskoczeni. Otrzymaliśmy najlepsze co reprezentuje sobą Kuchi czyli potężne działanie uzupełnione o naszą słodką damą SSD.

Opracowywanie Hell's Bells było projektem starannej selekcji genów. Przez wiele lat poszukiwaliśmy idealnego wyważenia pomiędzy potężnym działaniem i charakterystycznym smakiem Kush. Ta kulminacja lat ciężkiej pracy zaowocowała godną reprezentacją w postaci Hell's Bells, za sprawą, której jesteśmy naprawdę dumni. Ciemne, jesienne kolory sprawiają, że wyróżnia się z tłumu, a prosta struktura sprawia, że roślina ta jest łatwa w uprawie. Mając do dyspozycji ograniczoną przestrzeń, koniecznie wypróbuj Hell's Bells - jest to odmiana o charakterystycznym smaku Kush, uwielbiająca ciasnotę.

Ci co szukają odpowiedniej rośliny matki lub chcą eksperymentować z własnymi krzyżówkami, docenią tę odmianę za jej silną i różnorodną genetykę zawartą w obojgu rodzicach. Cechy rodziców są mniej lub bardziej dominujące, wszystko zależy od nasiona. Nasiona w tej samej partii dają unikalne, stabilne fenotypy. Mieszanka kolorów jest szalona, od czerwonych i purynowych aż po dużo głębsze jesienne kolory.

Szczegóły produktu
5 Przedmioty

Opis

Genetyka
Indica 70% / Sativa 30%
Rodzaj
Strawberry Sour Diesel x Kuchi
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Hell’s Bells - Regular

Hell’s Bells - Regular

Hell’s Bells - Regular

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: