Auto Wappa

Ocena 

Auto Wappa Feminised

Ilość Nasion
33,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Opis

Bomba owocowa… Auto Wappa jest pełnym smaku, automatycznie kwitnącym szczepem, który rozwija się z dużą szybkością i zapewnia duże zbiory, które doskonale smakują i ociekają mocą.

Jesteśmy bardzo dumni z Auto Wappa, ponieważ otrzymanie słusznej jakości automatycznej odmiany z zachowaniem jakości oryginalnej, wielokrotnie odznaczanej Wappa kosztowało nas dużo pracy. Tak czy inaczej, rezultaty są bardzo przyjemne i robią wrażenie na rolnikach odkąd wprowadziliśmy szczep na rynek.

To połączenie Sativa i Indica ma słodką, Skunkową duszę i głęboko owocowy smak który sprawia, że będziecie wracać po więcej. W tej sytuacji to całe szczęście, że Auto Wappa podobnie do swojej feminizowanej starszej siostry wytwarza krztuszące topy szybciej, niż Gremlin produkuje futrzane kulki, jeśli nakarmisz go po północy.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po tej automatycznej wersji jednego z naszych najlepiej sprzedających się szczepów? Cóż, tak naprawdę wszystkiego, co można znaleźć w oryginale, po prostu w automatycznie kwitnącej wersji. Geny cannabis ruderalis wyposażyły ją w automatyczny zegar biologiczny, zapewniając okres od nasiona do zbiorów mieszący się w 60 – 70 dniach. Idealna dla początkujących, Auto Wappa jest spełnieniem marzeń ogrodników i rozkwita zwartymi kwiatami, które przynoszą ładunek wielkich topów naoliwionych żywicą.

Będzie bardzo ładnie zachowywać się w warunkach Indoor, gdzie jej zdecydowany wzrost i ciężkie owoce uczynią ją bardzo atrakcyjną dla tych z Was, którzy poszukują jakości i wysokich zbiorów. Auto Wappa się wyciąga, przejawiając konsekwentny, zwarty wzrost. Kiedy zakwitnie, wejdzie w tryb hiper produkcji pokrywając topy dywanami kryształków.

Jako fantastyczny wybór dla rolników Outdoor, ten automat jest zdolny osiągnąć 1 m wysokości, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki. Zasadzona w okolicach połowy maja po ustaniu wieczornych przymrozków, i ścinana na koniec czerwca, ta automatyczna roślina wywoła uśmiech na twarzy każdego.

Nasz producent wielkich topów daje też znakomity dym, naturalnie owocowy i słodki w smaku. Przynosi również Indicowe brzęczenie, które łączy w sobie zrelaksowanie z poczuciem ożywienia, co czyni go odmianą odpowiednią na każdą porę dnia.

Dym był przepyszny. Naprawdę łagodne uczucie haju. Nie zwaliło mnie z nóg, to było naprawdę pozytywne, radosne doświadczenie. Mogłem nadal robić wszystko co musiałem, nie wegetowałem siedząc sam na sofie.” ICMag Forum

Szczegóły produktu

Opis

Genetyka
Indica 50% / Sativa 40% / Ruderalis 10%
Rodzaj
Wappa x Ruderalis
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Auto Wappa

Auto Wappa

Auto Wappa Feminised

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii: